Wpis z mikrobloga

Witam mirasy.
Krótka piłka, nie mam dla was smartfonów, kubków czy koszulek w #rozdajo . Wśród pulsujących wylosuję osobę, która wygra.
Zasady : W komentarzu napisz dlaczego potrzebujesz w/w nagrody.
Do rzeczy : do wygrania indywidualny plan treningowy na okres miesiąca bądź dieta rozpisana na tydzień (bądź korekta aktualnego/aktualnej) Wygrana osoba sama wybierze sobie czy chce dietę na spalanie tkanki tłuszczowej czy plan treningowy pod treningi piłki nożnej.

Krótko o mnie : Jestem po AWF , posiadam kursy i specjalizacje z dietetyki sportowej, suplementacji w sporcie oraz obecnie pracuje jako trener od przygotowania motorycznego w Niemczech. Wcześniej pracowałem między innymi z naszymi szczypiornistami oraz piłkarzami ręcznymi z Bundesligi.

Nie chcesz, nie plusuj. Może się komuś przyda :-) Losowanie jutro o godzinie 20:00. Powodzenia :-)

#rozdajo #silownia
  • 61
  • Odpowiedz
@maciulapl: zawsze lubilem ćwiczyć i staralem sie organizować na to czas, teraz praca zmianowa i przydałby się trening dla kogos kto pracuje okolo 260h w miesiącu, praca zmiaowa, ciężko z wysypianiem co do diety, dałbym rade ale potrzebuję wskazówek, ćwiczenia raczej kardio + własny ciężar ciała najlepiej na świeżym powietrzu plywanie wchodzi w gre mam niedaleko jeziorko.
  • Odpowiedz
@maciulapl: W końcu coś ciekawego :)

Krótko o mnie: Od podstawówki trenowałem różne sporty (głównie piłka ręczna i futsal). W czasie liceum i początku studiów bardzo dużo jeździłem na rowerze (wszelkie dojazdy w mieście na rowerze oraz różne wycieczki kilkudniowe z sakwami) oraz trenowałem półprofesjonalnie futsal (kasy żadnej nie było, ale mieliśmy sporo treningów i graliśmy w II lidze w futsalu). Niestety 3 lata temu po raz pierwszy skręciłem kolano.
  • Odpowiedz
@maciulapl:
Taki plan żywieniowy byłby dla mnie zbawieniem. W przeciwnym razie ktoś może się w końcu zorientować, że to jednak nie moje ubrania skurczyły się w praniu, a zwyczajnie nie używałem calgonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@maciulapl zaczalem cwiczyc kalistenike, zaczynam od zera i nie mam pojecia o odzywianiu i suplementacji. Potrzebuje pomocy, bo w koncu jedzenie to polowa sukcesu
  • Odpowiedz
@maciulapl: bo postanowiłam być dzielna i ogarnąć to sama, wyliczyłam makrosy ale przy jadłospisie mi przestało iść i to co jem aktualnie to dla mnie dramat :/ przyda się pro pomoc :)
  • Odpowiedz
@maciulapl: Potrzebuje rozpisanej diety, bo jestem tłustym grubasem, ostatnio przy ważeniu pielęgniarka była wstanie wypowiedzieć tylko: "Bój się Boga mirek!". Mimo to postanowilem nie zamykać się w piwnicy i ruszyć dupę na kurs ratownika wodnego. W ciągu 3 miesięcy musze osiągnąć czas na 400m <8:00 przy obecnym 12:30, a nadwaga 20kg na pewno w tym nie pomaga :/. Tak więc bardzo pottzebuje diety nastawionej pod trening na basenie i redukcję
  • Odpowiedz
@maciulapl: Świetny pomysł. :) Ja potrzebuje pomocy, ponieważ jestem totalna zielonką na siłowni. Na razie jedyne co rrobię i co w miare potrafię to martwy ciąg, przysiady i "wyciskanie" hantelkami.:( Niby fundamenty ale wydaje mi się, że to za mało. Niestety, zupełnie się na tym nie znam. Natomiast moje żywienie ogranicza się do piersi z kurczaka z ryżem. :D Długo tak nie pociągnę! ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@maciulapl: Koledzy się już ze mnie śmieją, że jestem gruby ale najgorsze jest to, że nakupiłem sobie sporą ilość oryginalnych podkreślam oryginalnych bokserek z Calvina Kleina za które dałem majątek. Kupiłem je to po to aby poprawić atencje wśród różowych ale w sumie wstyd ściągnąć koszulkę, więc żadna się nie dowie, że mam je na dupie (,)
  • Odpowiedz
@maciulapl: bo jestem chudziutką kobitką, 22lvl, w dzieciństwie byłam niejdakiem, teraz jest trochę lepiej, pracuję nad sobą ale chciałabym przytyć i nabrać prawdziwie kobiecych kształtów.. mam nadzieję, że jest opcja otrzymania planu diety na tydzień, która zwiększy moją tkankę tłuszczową ()
  • Odpowiedz