Wpis z mikrobloga

Witam mirasy.
Krótka piłka, nie mam dla was smartfonów, kubków czy koszulek w #rozdajo . Wśród pulsujących wylosuję osobę, która wygra.
Zasady : W komentarzu napisz dlaczego potrzebujesz w/w nagrody.
Do rzeczy : do wygrania indywidualny plan treningowy na okres miesiąca bądź dieta rozpisana na tydzień (bądź korekta aktualnego/aktualnej) Wygrana osoba sama wybierze sobie czy chce dietę na spalanie tkanki tłuszczowej czy plan treningowy pod treningi piłki nożnej.

Krótko o mnie : Jestem po AWF , posiadam kursy i specjalizacje z dietetyki sportowej, suplementacji w sporcie oraz obecnie pracuje jako trener od przygotowania motorycznego w Niemczech. Wcześniej pracowałem między innymi z naszymi szczypiornistami oraz piłkarzami ręcznymi z Bundesligi.

Nie chcesz, nie plusuj. Może się komuś przyda :-) Losowanie jutro o godzinie 20:00. Powodzenia :-)

#rozdajo #silownia
  • 61
  • Odpowiedz
@maciulapl: potrzebuję planu treningowego acl + łąkotki po 12tyg, nie wiem na co już mogę sobie pozwolić, a chcę zrzuć fat co przybył podczas nic nie robienia :(
  • Odpowiedz
@maciulapl: Jestem mega roztrzepany w planowaniu treningów, diet itd. Jakoś trudno mi przychodzi zaplanowanie sobie czegoś tak żebym miał świadomość, że da to jakiekolwiek efekty, zawsze jest wrażenie, że coś źle robię itd. Potrzebuję osoby, która pomogłaby mi jakoś ustabilizować ten cały chaos i pokierować na dobrą drogę. :D
  • Odpowiedz
@maciulapl: Ja wolałbym plan treningowy piłkarski, bo o ile gram na obronie i ciężko mnie przejść, to w polu, w rozgrywaniu, jeden na jeden kiepsko mi idzie.
  • Odpowiedz
@maciulapl:Sprawa wygląda tak. Ćwiczę od 1 roku ( sztuki walki), siłka od ponad 6 m. efekty są tego, ale jakieś takie mizerne moim zdaniem. :S a przytyłem ponad 9 kg od czasu kiedy zacząłem ćwiczyć.
  • Odpowiedz
@maciulapl: wolał bym dietę, bo od z powodu zdrowotnych ostanie 2 lata szkoły były bez wf + od prawie roku siedząca robota = trochę mi wystaje brzuch, A mając taka dietę na pewno łatwiej było by mi się powstrzymać od jedzenia fast-foodow itp
  • Odpowiedz
@maciulapl: właśnie kupiłem karnet na siłkę, próbuję z pomocą internetu dobrac jakąs diete żeby spalić tłuszczyk, stać się zdrowszym i przybrać na tkance mięsniowej - takie to trudne samemu ()
  • Odpowiedz
@maciulapl: Przydałby mi sie taki plan treningowy albo dieta ze wzgledu na to ze zaczalem troche dbac o siebie. Co srode chodze na pilke, w domu wykonuje cwiczenia z internetu i co dwa dni staram sie biegac a wszystko to dla zdrowia
  • Odpowiedz
@maciulapl: Cóż, akurat nagroda była by dla mnie w sam raz. Miesiąc temu wróciłem na siłownię i planuję zrobić lekką redukcję więc taki plan był by w sam raz dla mnie. Co prawda planowałem wybrać się do dietetyka tak czy siak. Jako, że już zacząłem przyzwyczajać się do zdrowszego odżywiania (przestałem w ogóle pić słodkie napoje, a piłem ~1l Coli dziennie !) Planuję zejść z 90kg do 85kg (wzrost 188cm).
  • Odpowiedz