Wpis z mikrobloga

Anon: Jak zakochana szczerze i ciasna to tak.

Zakochanie jednak mija, ciasna też wiecznie nie bedzie wiec nie licz na udane zycie seksualne. Idz na ksiedza.

To jest anonimowy komentarz
  • Odpowiedz
OP: @TurboMirek żadne prowo

@Lucius bo mimo wszystko są to raczej małe wymiary i na dłuższą metę wydaje mi się, że to słaba opcja dla kobiety

Dodam tylko, że mam 18 lat i dużych nadziei sobie nie robię, że coś jeszcze urośnie, tym bardziej, że od ok. 12 roku życia nie kojarzę żeby za wiele urósł.
W ogóle jest to kwestia genów, czy mogły mieć na to wpływ jakieś inne czynniki
  • Odpowiedz
spałam z mniejszym i było OK: Fakt, jest trochę po niżej średniej, ale nie pękaj. Aż taki mikrusek nie jesteś. Naprawdę sądzisz, że ten centymetr albo dwa zrobi dziewczynie aż tak wielką różnicę? Przecież nie mają one miarki w oczach, a jakiegoś patologicznie małego nie masz.
Najpierw przetestuj go w boju, potem dopiero się będziesz martwił. Ale IMO nie ma o co.

To jest anonimowy komentarz
  • Odpowiedz
OP: @ http://www.wykop.pl/wpis/17291565/#comment-60443467

A odczuwałaś z tego jakąś przyjemność, pasowałby Ci taki związek na dłużej?
Chętnie bym go przetestował, bo podobno jestem dość atrakcyjny i jakieś tam powodzenie miałem, ale przez te rozmiary zawsze się obawiałem, że zostanę wyśmiany i nie ma nawet sensu budować jakiegoś związku. Mimo wszystko dobrze by było mieć ten standard europejski.
Są jakieś dobre prezerwatywy na taki rozmiar? Z tego co pamiętam Durex Classic mają średnice
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: Długość jest całkowicie normalna, obwód poniżej przeciętnej, ale mogłeś źle mierzyć.
Nie ma powodu się przejmować.
Fakt: 71% kobiet twierdzi, że mężczyźni przeceniają znaczenie rozmiaru penisa.
  • Odpowiedz
spałam z mniejszym i było OK: OPie: tak, mogłabym z takim być, a związek nie rozpadł się z powodów łóżkowych. Pamiętaj, orgazm u kobiety rodzi się w głowie. Ze swoim rozmiarem nie powinieneś mieć problemów zadowolić kobietę jak ją wcześniej nakręcisz. Skoro masz powodzenie to działaj i się nie bój ;) Nie sądzę by twoje rówieśniczki były aż tak "wyzwolone", że tylko Murzyn by im dogodził. Jak się trochę krępujesz, to
  • Odpowiedz
Anon: Jesteś kaleką. Nawet nie ma prezerwatyw dla takich jak ty. Kobieta bedzie wymyslac i zerwie z innego powodu, ale zerwie z tego albo bedzie zdradzac.

To jest anonimowy komentarz
  • Odpowiedz