Wpis z mikrobloga

Kurde, no nie rozumiem tego :D

Sytuacja sprzed paru dni:
Gadałem na #tinder z laską ze zdjec mocne 8/10, była zaangażowana w rozmowę i w ogole chociaż starała się z siebie robić ciągle taką niedostępną, ale mowie: "spoko, przeciez taka ładna to ma masę adoratorów, to nawet dobrze o niej świadczy". Na następny dzien spotkaliśmy sie spontanicznie i niestety to, co zobaczyłem mnie załamało - gosciara bez makijażu, moze z 5,5/10 (przynajmniej gruba nie była XD). Pogadalismy troche, ona sie zwinęła. Na następny dzien z uprzejmości spytałem jak jej poszedł egzamin z angielskiego, bo wiedziałem, ze i tak nic z tego nie bedzie, a ta co? Zlała mnie :D rozsmieszylo mnie, że taka mocno średnio urodziwa laska przestała się sama do mnie odzywać XD
Ile razy było tak, że naprawdę ładne dziewczyny 8/10 wzwyż pisały pierwsze minutę po pożegnaniu, a tu takie coś :D jednak to cholerna prawda, że przez te portale randkowe to właśnie średnim laskom ego winduje w kosmos i liczą że znajdą tam księcia z bajki XD
#podrywajzwykopem #tinder #badoo
  • 24
@aaa_daa: no właśnie chodzi o to, ze chyba ma jakieś nierealne wymagania, skoro potrafilo byc ciekawie z bardzo ładnymi laskami, a tutaj juz druga taka średnia mnie olewa XD generalnie @Instynkt o tym dobrze pisze, a ze jest pewnie 9/10 to ma jeszcze większa próbę niż ja :D
@michael1v6: no i #!$%@? mnie to XD co mnie obchodzi zdanie na temat mojego wyglądu dziewczyn, z którymi mógłbym sie co najwyżej
@loopzilla:
mogła wyczuć ze ci się nie podoba.
mogło jej się coś w tobie nie spodobać.
to że ładniejsze laski od niej Cię nie olaly nie znaczy że jak ona to zrobiła to ma jakieś nierealne wymagania.
jest też coś takiego jak gust i mogłeś w niego nie trafić tak samo jak ona w Twój.

co nie zmienia faktu że powinna odpisać chociaż kto wie czy czegoś głupiego nie odwaliłeś i
to że ładniejsze laski od niej Cię nie olaly


@aaa_daa: To znaczy, że był na zbliżonym poziomie intelektualnym do takich lasek....nie jest to regułą,ale one najczęściej są puste ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sam przyznał, że z takimi znajduje wspólny język ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@loopzilla Nie odniosłam się do tego co piszesz, tylko do twojego sposobu rozumowania rodem z gimnazjalnej #logikaniebieskichpaskow ( ͡
@loopzilla: oj Mirku, widze tu mase hejtu ale to glownie od lasek ktore sa same ponizej 5\10 takie sie trafiajja i sam znam ten bol. Osobiscie wspolczuje Ci takich kobiet. Ale to jest wlasnie wada internetu, oceniasz po zdjeciach ze ujdzie , a wychodzi takie ze szkoda strzepic ryja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@loopzilla: Ale o co właściwie chodzi - masz ból dupy bo olała cię pierwsza z nim ty to zrobiłęś? protip na przyszłość: jeśli na spotkaniu laska ze zdjęcia 9/10 okazuje się 5/10 to wychodzisz do kibla i nie wracasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
widze tu mase hejtu ale to glownie od lasek ktore sa same ponizej 5\10


@chams: Skąd taki wniosek? Gdzie i kiedy widziałeś Mirabelki wypowiadające się w tym wpisie?
...a może jesteś jasnowidzem ?
Rozumiem, że trudno uwierzyć, iż bywają różowe stawiające na inteligencję, a nie wygląd i to bez względu na to czy są 5/10, czy 10/10...no szok ...bravo ty ( ͡º ͜ʖ͡º)