Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikaniebieskichpaskow #odchudzanie #jedzenie #kiciochpyta #niebieskiepaski #bebzon
Dlaczego faceci są grubi? Znam bardzo fajnego pana, bosko mi się z nim rozmawia. Nie zarabia kokosów, ale ma ciekawą pracę, zainteresowania, twarz ma sympatyczną ale najważniejsze, że jest między nami fajne porozumienie. Ale ma dość duży...bebzon. Na początku nawet tego nie zauważałam, ale raz przy niezdarnej próbie przytulenia wyczułam ten spory brzuch. Myslałam sobie, nikt nie jest idealny, on nawet sam o tym mówił, że chce to zrzucić, zaczął biegać. Jednak jak na razie brzuszek cały czas jest,a minął jakiś rok odkąd go znam, miał słomiany zapał. Nie winie go za to, bo to w końcu jego ciało i życie. Ale ja po prostu nie mogę poczuć pożądania do ciała z wielkim brzuchem. Kojarzy mi się z takim typowym wąsatym Januszem w ciąży obnoszącym ten brzuchol na balkonie i zarywającym do młodych dziewczyn jakby bez ogarnięcia, że wzbudza śmieszność. W sumie sam brzuch to jeszcze nie jest jedyny "problem" on też nie za bardzo chce mieć dzieci a ja chcę (rozmawialiśmy o tym tak na luzie). Ale już nie ważne. Ważne jest dlaczego nie chcecie lub macie za mało siły woli by pozbyć się wielkich brzuchów? :( Naprawdę wasza atrakcyjność by wzrosła :( . Podzielcie sie swoją historią :) :) :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
Anon: Niech mu nie zależy na schudnięciu ale niech nie oczekuje, że kobiety będą ten tłuszcz lubić. Bo serio to jest odpychające, nawet jak pod innym względami facet jest fajny.

To jest anonimowy komentarz