Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No to tak... Mniej więcej od czasów zerówki zacząłem chudnąć (wcześniej byłem takim małym grubaskiem, powiedzmy że byłem w top5% pod względem wagi). Teraz mam 19 lat i nadal mam sporą niedowagę (ważę 55kg, a wzrost to ok. 180cm). Ogólnie mi to nie przeszkadza, mam kasę, własne auto, mam załatwioną pracę po maturze, a potem studia. Niestety bardzo przeszkadza to innym (np. kolegom i koleżankom z klasy). Wiadomo, heheszkują ze mnie, czasem przezywają, różnie to bywa. Dzisiaj nawet nauczycielka od angielskiego mi mocno pojechała z powodu mojego wyglądu (coś w stylu skinny people are disgusting tylko w innych słowach i bardziej hmmm. subtelnie).

Cóż... tak działa wolny rynek i wolność słowa, nie mam im tego za złe. Natomiast ja tutaj nie przyszedłem się wyżalić tylko spytać wykopków co sądzą o tak bardzo chudych ludziach jak ja.
Czy czujecie obrzydzenie? W jakim stopniu? Czy np. nie dalibyście rady zjeść czegoś patrząc na takie osoby?
A czy może jest tutaj jakaś osoba, której to nie przeszkadza? w sensie oglądanie takich osób?

Dawniej nie zwracałem zbytniej uwagi na swój wygląd, myślałem: no dobra, wiadomo że dziewczyny się raczej za mną nie będą oglądać i w ogóle #tfwnogf forever, ale np. nie bałem się wyjść na basen albo ćwiczyć na wf bez koszulki.
Niestety (albo stety) potem znalazło się parę osób, które mi po prostu powiedziały prosto w twarz jak wyglądam i się skońcsyło.
Dodam, że nie piszę tutaj aby dostać odpowiedzi w stylu, 'e mi to tam sie nawet podobaja chudzi', abym się poczuł lepiej tylko po prostu napiszcie prawdę.
O jakichś dietach na masę też nie chcę czytać.

#kiciochpyta #suchoklates #firstworldproblems #problemypierwszegoswiata

W sumie tyle, dzięki za odpowiedzi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
@sokytsinolop: nie mamy pisać że nam się podoba, nie mamy pisać żebyś zaczął więcej jeść i coś ze sobą zrobił. To czego Ty od nas chcesz? Tak, jesteś chudy i brzydki, #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)
może być? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sokytsinolop: bardziej zniesmaczony bym się czuł jedząc przy osobie bardzo otyłej niż przy chudzielcu, jeżeli ci nie przeszkadza twój wygląd to musisz nauczyć się z tym żyć, a koledzy i koleżanki miej w dupie bo i tak po maturze jest koniec tej społeczności( ͡° ͜ʖ ͡°), a jeżeli ci to nie odpowiada to właśnie zainteresuj się dietami na masę.
@sokytsinolop: ja mam 20 lat i ważę 54 kg (sprawdziłem przed chwilą na wadzę w łazience). Czasem się ktoś dowala do mnie z tekstem, że nadaję się do czyszczenia studzienek kanalizacyjnych, ale raczej rzadko.
Jeśli mogę ci dać radę to tylko jedną, którą kieruję się przez całe życie. "Miej #!$%@?, a będzie ci dane."