Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki, co ja #!$%@? w nocy.
Wczoraj był słaby dzień w pracy, nawet bardzo słaby, poszliśmy wiec po robocie na piwo z chłopakami, trochę wypilismy i generalnie spoko. W domu się położyłam a #niebieskipasek grał. W którymś momencie wstałam, powiedziałam ze idę siku. Po chwili niebieski słyszy, że leci woda w wannie i sprawdza co ja #!$%@?. Okazało się, że się rozebralam, weszłam do wanny po ciemku i siedziałam w niej. Niebieski wszedł i mówił do mnie co ja robię, czemu i w ogóle to kazałam mu się odczepic, przestać mnie nagrywać bo przecież wiadomości nie nagrywa się o 22 a w ogóle to czemu on nie śpi, przecież jest 6 a ja idę do pracy. Nic z tego nie pamiętam bo spałam, pierwszy raz w życiu lunatykowalam. Mam kilka przeblyskow i nic więcej, dopiero później jak juz mnie dobudzil.
Nie polecam.
#lunatykowanie #sen #creepy #truestory #logikarozowychpaskow
  • 32
@sugas: Jezu, aż mi się przypomniało co odwalałam jak byłam młodsza.
Kiedyś w środku nocy poszłam do pokoju siostry i zaczęłam pukać do jej drzwi (super uczucie, jak śpisz i w nocy ktoś puka do Twoich drzwi). Jak już mi otworzyła to poprosiłam ją o pożyczenie kleju. Ona mówi, ze nie ma. Doszło do tego, ze chciałam ją już bić, bo nie chciała mi dać tego cholernego kleju. Ale w pewnym