Wpis z mikrobloga

Mirki ciekawy jestem jak to jest u was z ex paskami.
IMHO nie rozumiem po co utrzymywać z nimi kontakt przecież to generuje dużo problemów i zazdrość kolejnego paska.
#zwiazki #ankieta

Czy utrzymujesz kontakt z ex paskiem?

  • Tak 15.2% (296)
  • Nie 55.9% (1086)
  • Nie mam ex paska 28.8% (560)

Oddanych głosów: 1942

  • 26
  • Odpowiedz
@pqp_1: @Chcesz_Pomarancze: Tu nie chodzi o emocjonalność. Po prostu należymy do wspólnego kręgu znajomych a ja nie mam zamiaru odwrócić się dupą do całej grupy. No i jak jest jakieś spotkanie to też nie będę przecież chamem i powiem "cześć" albo zapytam się co tam słychać. Poza tym nie utrzymujemy kontaktów.
  • Odpowiedz
@Topgun: a to i tak masz słabo xD ja w sumie jestem trochę chamem. Raz miałem podobnie to sprawiłem żeby ex czuła się parę razy niekomfortowo i już w ekipie się nie pokazała, mimo że to trochę złe to problem zniknął.
  • Odpowiedz
@Chcesz_Pomarancze: Najlepszy jest mój dobry kumpel.
Zerwał ze swoim różowym.
Na nowego rozowego.
Jego matka utrzymuje kontakt z matka ex.
Ex wynajmuje mieszkanie w tej samej kamienicy.
Czasem jeździ z ex do pracy.

Przebij to.
  • Odpowiedz
@Chcesz_Pomarancze: znam bardzo pojedyncze przypadki, gdzie para rozstawała się i później potrafili mieć totalnie kumpelskie relacje, wyjść na piwo, czy nawet spotkać się w czwórkę z nowymi połówkami. Podkreślam, pojedyncze wypadki.

W większości sytuacji jak ludzie się rozstają któraś ze stron cały czas myśli o powrocie, dlatego takie spotkania potęguję jedynie szanse na wystąpienie jakichś komplikacji.
  • Odpowiedz
@Chcesz_Pomarancze: A co jest złego w kontakcie z ex? Zawsze staram się wybierać partnerów, którzy czymś mnie urzekli nie tylko powierzchownie, ale przede wszystkim umysłowo. Co za tym idzie, kiedy związek się kończy, staram się utrzymywać z nimi kontakt, bo są wartościowymi ludźmi. Chyba tylko z jednym byłym nie mam dobrego kontaktu, bo chłopak miał na moim punkcie obsesję po tym, jak się rozstaliśmy. Z innymi do tej pory mam dobre
  • Odpowiedz
@sirangel: utrzymywanie znajomości z ex bo są wartościowi, nie starczy ci ten jeden wartościowy z którym jesteś w związku, że musisz mieć koniecznie kontakt z poprzednimi?
  • Odpowiedz
@mersi: Nie. Jestem kobietą, mi jest zawsze mało ( )
Czy związek z jedną osobą oznacza, że nie można kontaktować się z innymi ludźmi? Co w tym złego?
  • Odpowiedz
@doosan: A co to wspólnego z odgrzewaniem kotletów? Nie pyta o kontakty seksualne czy partnerskie. Nie można się kumplować ze swoimi ex? Mam trzy byłe i z trzema się kumpluję. jakiś problem widzisz?
P.S.Odgrzewany kotlet to wtedy,kiedy się do siebie wraca. Mylisz pojęcia mądralo.
  • Odpowiedz
Najlepszy jest mój dobry kumpel.

Zerwał ze swoim różowym.

Na nowego rozowego.

Jego matka utrzymuje kontakt z matka ex.

Ex wynajmuje mieszkanie w tej samej kamienicy.

Czasem jeździ z ex do pracy.

Przebij to.


@Chudyy:
Pff... ja ze swoją byłą trenuję taniec - średnio 3-5 razy w tygodniu. Nic mi nie mów o 'jeździ z ex do pracy' ;]

Dokładnie jak zauwazyła wcześniej @sirangel - do związku dobiera się odpowiednie osoby
  • Odpowiedz