Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
(pisze to poraz drugi, bo porzednim razem cos chyba zle zrobilam)
jestem ze swoim chlopakiem 4 lata i wiadomo po pewnym czasie wkrada sie rutyna do zwiazku. staramy sie zeby bylo inaczej bo nadal sie kochamy. jednak mam pewne obawy. od 2 miesiecy pracuje z pewnym bardzo fajnym facetem. bardzo mi sie podoba i wlasciwie...tylko podoba. nic przez te dwa miesiace sie nie zmienilo. kreci mnie fizycznie, ma nietuzinkowa urode, czesto o nim snie, fantazjuje i nic poza tym. zdarza sie flirt w naszych rozmowach, ale on wie ze ja kogos mam a ja sie kontroluje. mimo ze bardzo mi sie podoba to wcale nie mam ochoty zostawiac dla niego faceta, nwet mi to do glowy nie przyszlo. podoba mi sie jak kolega na mnie patrzy, jak komplementuje. nawet moj mezczyzna zauwazyl ze nasz seks jest jakby lepszy :-D nie wiem czy mam sie obawiac ze moze sie to zle skonczyc czy jednak maly flirt z kolega z pracy nie zawazy na moim zwiazku? jest sie czego obawiac? byliscie w podobnej sytuacji? moze jakis facet? pewnie podrywacie kolezanki w pracy mimo tego ze jestescie od lat w zwiazku malzenskim? :-D #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 15
Anon: Nie wiem, ale jako niebieski muszę przyznać, że poszedłbym na taki układ, solidnie przeruchał koleżankę, a później zapomniał, że takie coś kiedykolwiek się wydarzyło. Nie ma się czym chwalić, ale niestety jest to podniecające.

To jest anonimowy komentarz
@sokytsinolop: Co znaczy rutyna? Nie dba o Ciebie? Czy znudzilo Ci sie, ze uprawiasz seks z jednym facetem od 4 lat? Jesli go kochasz, to ogranicz kontakt z obiektem westchnien, jak nie dasz rady i dalej bedziesz fantazjowac i snic o koledze, to nie kochasz swojego partnera. Mozna spojrzec na kogos na ulicy i stwierdzic, ze jest atrakcyjna osoba, ale nie fantazjowac o kims konkretnym bez przerwy i flirtowac z nim.