Wpis z mikrobloga

Lunchboxy na jutro :)
1. Śniadanie: kasza jaglana z tropikalnymi owocami - świeżym ananasem, kiwi, bananem (rano dorzucę pestki dyni i słonecznika)
2. Zupa krem z kukurydzy z czerwonym curry i imbirem. Do tego podpiekana tortilla pełnoziarnista w oliwie i kolendrze.
3. Kasza gryczana, polędwiczki wieprzowew sosie musztardowo-pieczarkowym (więcej mięsa pod warzywami;) , brokuły + oliwa z bazylią

Nic specjalnego, bo dzisiaj kiepski dzień na gotowanie.

#mikrokoksy (bo masa motzno)
#gotujzwykopem
#dieta
#cookologia
monkali - Lunchboxy na jutro :)
1. Śniadanie: kasza jaglana z tropikalnymi owocami -...

źródło: comment_r1NmdgQmvxibkLXKcX3PoonZFk5fiwrH.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@monkali:

Nigdy nie jesz kukurydzy? :)

Jem, ale dopiero po zjedzeniu uświadamiam sobie, że to jest błonnikowa bomba.

Brokuły na parze potrzebują tylko pięciu minut. Wrzuć do zimnej wody od razu jak je wyciągniesz z garnka, wtedy zachowają kolor:)
  • Odpowiedz
@monkali: Mówisz ze bulionu zawsze gotujesz więcej. To jak go przechowujesz żeby sie nie zepsuł?
Jakąś stronkę z przepisami polecisz?
  • Odpowiedz
@pw1: gotuje na 2 dni. Nie przechowuję go dłużej niż 2-3 dni. Ja robię bulion warzywny, więc spokojnie wytrzymuje. Zupy czasami gotuje na 1 dzień, czasami na dwa.
Ja przepisy raczej sama wymyślam :) Możesz zerknąć na http://www.kwestiasmaku.com/ - jeśli nie mam pomysłu to szukam tam inspiracji.
  • Odpowiedz
@monkali: mnie się właśnie "bycie na masie" kojarzy z dzikami. I to takimi typu człowiek-kloc, co to i tak już jest duży i umięśniony ale sylwetka wciąż #!$%@? bo definicja ukryta pod sadłem.

Lubię kobiecą sylwetkę typu fit z definicją mięśni (choć nie kulturystyki) ale jeszcze się nie spotkałem z kobietą, której celem jest masa. Nawet te co ćwiczą siłowo to zazwyczaj raczej chcą chudnąć, w sensie na wadze, co akurat
  • Odpowiedz