Wpis z mikrobloga

Mirko pomóż. Szukam auta - kombi w dieslu, z roczników 2009-2011 w cenie ~25k (+-5k). Nie chcę dużego silnika 1.6 lub 1.8 byłby idealny. Wyposażenie czy "kopyto" to sprawa drugorzędna. W grę na tą chwilę wchodzi Focus MK2 lub Astra H. Nad czymś jeszcze powinienem się zastanawiać? Może ktoś z was ma takie autko na sprzedaż?

Generalnie kupno auta to jakiś dramat. Co drugi handlarz chce cie oyebać. Liczniki skręcone o 100-150k, auta bite i pomalowane w innym odcieniu, takie z niezapłaconym VAT, czy lewą historią serwisowania to norma. Może jakieś miejsce, gdzie kupie np. poleasingowe auto polecicie w Wielkopolsce?

#kiciochpyta #motoryzacja #samochody
  • 36
@Dzbanek91: No zaoszczędzę, a resztę wydam pewnie na naprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Auto musi być z takich roczników (może być też młodsze, ale nie ten budżet). Starszym w razie czego nie pojeżdżę pod UBERem, będzie problem ubezpieczyć z autoassistance itp.
@klark różowy tylko krzyczy że żaden fiat i alfa bo na lawetach się dosyć najeździła.
@kubas89 Prawie zerowa szansa na auto z f.vat, szukałem - ciężko coś z przebiegiem do 250k.
@kuraku jak dasz mi swoją kartę paliwową to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bidzej na tym się koncentruję - za 19-22k idzie dostać auto od dealerów ze zwrotów z gwarancją.
@Akuku69 UBER to tak MOŻE przy okazji
@Dzbanek91: głównym argumentem jest to, że nie chce się pchać w tak stare auto (btw. dosłownie tydzień temu sąsiad zajechał taką zochę, silnik padł mu przy 300k że nie dało się ratować).
@MaciejPN: diesel 1,9 z fiata yo jeden z najlepszych diesli, słuchaj różowego, daleko zajedziesz :)
Ewentualnie alfa 159,jest ładniejsza, ale mniej praktyczna