Wpis z mikrobloga

Ech, miał może ktoś taki przypadek, że "znika mu pasek windowsa" w #windows81? Miałam tak wcześniej przed reinstalacją systemu. Na poczatku znika pasek i wszystkie programy spoko działają, ale wszystkie otwarte okienka/karty eksploratora windows znikały, ale potem pasek pojawiał się znowu. Teraz dla odmiany pasek znika i nie wraca. Programy działają nadal, mogę sobie na spokojnie zapisać wszystko, ale potem i tak muszę robić reset, bo po zamknięciu zostaje tylko pulpit i kursor. Ostatnio tak się robiło i następnym etapem było to, że komputer nie chciał się w ogóle odpalić poprawnie i pojawiał sie tylko ekran i pulpit bez niczego...
Nie chcę znowu reinstalowac/ odświeżać systemu :(
#ratunkupomocy #komputery #windows #komputer #laptop
  • 11
@Asmod96: @Wapniak: @Sihill_pl: Dobra Panowie stało się ponownie, w procesach nie było explorer.exe w ogóle, ale zrobiłam nowy tak jak radziliście i pasek wrócił.
I teraz możliwe, że to jakiś program mi wyłącza ten pasek? Szczerze mówiąc nie zaobserwowałam żeby to tylko się przy jednym działo, przed chwilą akurat zostawiłam laptopa z pulpitem i wróciłam po 5 min i już zniknęło wszystko.