Wpis z mikrobloga

@L3AD3R @kubica94 @testuje @Krs90: zapiekanki z okraglaka .... Nigdy więcej - dla mnie niesmaczne. Lody ze Starowiślnej Bardzo Dobre ale w takiej kolejce nigdy bym na nie nie czekał. Lody z Nowego targu>lody ze Starowiślnej. Kiełba z nyski to już nie to samo co było paręnaście lat temu. Teraz kiełbasa jest robiona na szybko - pięknie przypieczona skórka, a w środku.... Zimna - idą niestety na ilość.
  • Odpowiedz
@testuje: Warto, dobry, ale to jest fast food więc nie spodziewaj się rewelacji.
@Krs90: Fenomen tego miejsca polega tylko i wyłącznie na jakiejś legendzie. Lody mniej niż przeciętne. Wg mnie najlepsze lody są w Donizetti na Tomasza.
  • Odpowiedz
@Refuse2Xist: Ja nie stałem, poszedłem dzisiaj i nie było kolejki :D
@testuje: @L3AD3R: @kubica94: @megustaf: Ja w listopadzie jadłem w nocy zapiekanki z tego placu na kazimierzu. Ludzi n------e, kolejki srogie a sama zapiekanka jakby mrożona i odgrzana na szybko w mikrofali, nie zjadłem do końca i wywaliłem.

Fenomen tego miejsca polega tylko i wyłącznie na jakiejś legendzie. Lody mniej niż przeciętne.
  • Odpowiedz
jakoś nigdy po drodze mi nie było


@kubica94: coś w tym jest, bo odkąd się przeprowadziłem i nie mam po drodze to też nie jem. W sumie to jadłem to tylko jak wracałem z rynku do domu, po baletach a te chuje z nysy zawsze stały pod halą i kusiły
  • Odpowiedz
  • 0
Jak lody to tylko Argasińscy ew. sorbety / lody w " Lody na kółkach " na Kazimierzu ale to tylko sezonowo.
  • Odpowiedz