Wpis z mikrobloga

Niezłej #patologiazewsi a raczej #patologiazmiasta byłem świadkiem 5 minut temu na #oswiecenia w #krakow: Jakiś turbodres idzie ze swoją córeczką (level 3-4). Ona jedzie na rowerku, a on ją prowadzi. Miała chyba problem z ogarnięciem skręcania w rowerze. A ten się gotuje i do niej: "#!$%@?ć ci w kły? #!$%@?ć cię?". Dziecko w płacz. A ten buc: "Spróbuj #!$%@? płakać, to ci #!$%@?ę tak, że już na żaden rower w życiu nie wsiądziesz." Chyba zapomniał, że nie rozmawia z kolegą z ławki.

Oddalili się w akompaniamencie płaczu dziewczynki i siarczystych "#!$%@?" artykułowanych przez tę życiową knagę.

No co za barany, co za #!$%@? naród. I na kogo ta dziewczynka wyrośnie w takiej patosferze?

#patologia #dresiarstwo #truestory
  • 22
  • Odpowiedz
@CaH2PO42: No dzieje się czasem. Ogólnie mam wrażenie, że pośród kiboli Wisły i Cracovii, to jednak ci z pasiaków większe chamy. Jeśli można tymi kategoriami rozpatrywać w ogóle to bydło :D. Przypomnę, że Oświecenia 100% Craxa. Nie da się o tym zapomnieć, zwłaszcza w weekendowe wieczory przy uchylonych oknach :D
  • Odpowiedz
@CaH2PO42: Sporą część życia mieszkałem też nieopodal na Olszy 2, a tam już dla odmiany 100% TSW :) Ale tak jak mówisz - to pewnie mylne wrażenie. Niemniej jednak warto pamiętać, że to Cracovia zaczynała tutaj używać ostrych sprzętów podczas ustawek. I nawet "Metal" - ksywa jednego z nich (teraz to już stary chłop musi być) wzięła się od tego, że on to zapoczątkował. Przynajmniej ja tak to kojarzę.
  • Odpowiedz
@moby22: Właśnie ja też słyszałem teorię o zapoczątkowani ostrego sprzętu przez Cracovię, aczkolwiek z biegiem czasu docierały do mnie kontrtoerie o tym iż Wisła jest winna temu zjawisku. Przestałem się tym interesować, bo tylko wpadał we mnie strach, a tak naprawdę żaden kibol mi krzywdy nie zrobił, po prostu się dobrze pilnuję i unikam potencjalnych niebezpieczeństw ( i nie chodzi tu o zamykanie się w piwnicy ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@CaH2PO42: Eee. To ja widziałem więcej - zmaczetowanie czyjegoś samochodu, a także sam byłem zaatakowany (na szczęście tylko werbalnie) przez maczetowca na Prądniku Czerwonym xD Chciał mnie zaciachać za Planetą przy Rondzie Barei :D
  • Odpowiedz
@moby22: Bardzo ładnie śpiewają, szczególnie jak zaczną kolędy w lipcu bo stadionowe przyśpiewki im się skończą. A swoją drogą zauważyłem od kilku dni, że na ławce na placu przy biedronce zamieszkał jakiś bezdomny, wczoraj wieczorem akurat jak wracałem to stała przy nim karetka i próbowali od niego wyciągnąć jakieś informacje, ale nawet nie pamiętał skąd pochodzi.
  • Odpowiedz