Wpis z mikrobloga

Niezłej #patologiazewsi a raczej #patologiazmiasta byłem świadkiem 5 minut temu na #oswiecenia w #krakow: Jakiś turbodres idzie ze swoją córeczką (level 3-4). Ona jedzie na rowerku, a on ją prowadzi. Miała chyba problem z ogarnięciem skręcania w rowerze. A ten się gotuje i do niej: "W---------ć ci w kły? Z-----ć cię?". Dziecko w płacz. A ten buc: "Spróbuj k---a płakać, to ci w-------ę tak, że już na żaden rower w życiu nie wsiądziesz." Chyba zapomniał, że nie rozmawia z kolegą z ławki.

Oddalili się w akompaniamencie płaczu dziewczynki i siarczystych "k--w" artykułowanych przez tę życiową knagę.

No co za barany, co za z-----y naród. I na kogo ta dziewczynka wyrośnie w takiej patosferze?

#patologia #dresiarstwo #truestory
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moby22: O kierwa! Miałem dzisiaj podobną sytuację. Starsze dziecko jeździło po ścieżce rowerowej. Młodsze wtargnęło na tę ścieżkę. Starsze dziecko nie miało szans wyhamować. Ojciec młodszego dziecka zaczął się drzeć na starsze dziecko. Z swojej głupoty włączyłem się w konflikt. Powiedziałem na głos, że starsze dziecko nie miało jak wyhamować. Ojciec zaczął mnie wyzywać i grozić w--------m. W sumie dobrze zrobiłem, że przekazałem trochę jego agresji na siebie, bo był
  • Odpowiedz