Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, czy wojna pomiędzy Realem a Barceloną to tylko teatrzyk czy oni na prawdę wszyscy się tak nienawidzą?

#ankieta #pilkanozna #barcelona #realmadryt #granderbi

Wojna Barca vs Real to

  • Teatrzyk 37.5% (104)
  • Wyprane mózgi 33.6% (93)
  • Od urodzenia jestem fanem Leicester / Sprawdzam wyniki 28.9% (80)

Oddanych głosów: 277

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiszczak: znakomita większość piłkarzy ma na to w------e
działa to oczywiście mobilizująco ale nie na zasadzie nienawiści tylko sprawdzenia się
co do kiboli, to jak zwykle, różnie to bywa
jedni na pokaz, inni dla ja, a zapewne są i tacy co wierzą w swoją nienawiść do innego klubu
  • Odpowiedz
Bzdura, wychowankowie Barcy na pewno nie mają tego w dupie


@Minieri: Myślę, że większość ma to poza boiskiem jednak w dupie. Owszem, znajdzie się jakiś wyjątek w postaci Pique, ale generalnie raczej stosunki są poprawne.
  • Odpowiedz
@pistonek: Piłkarze nie mogą się nie lubić, grając razem w kadrze zdobyli 2 razy mistrzostwo Europy i raz świata w ostatnich latach. A kibice pewnie się nienawidzą, chociaż ja nigdy nie rozumiem, czemu u niektórych coś tak pięknego jak sport budzi negatywne emocje. :)
  • Odpowiedz
@pistonek: Piłkarze mają na to raczej wywalone a przynajmniej nie traktują tego tak serio jak większość ludzi. Trzeba wiedzieć, że tutaj nie chodzi tylko o piłkę nożną.
FC Barcelona jest traktowana jako najsilniejsza katalońska marka która jest silnie powiązana z katalońskimi zapędami do odłączenia się od Hiszpanii, które oczywiście są odrzucane przez stolicę - Madryt. Jako ciekawostkę podam że Katalończycy w większości nie uważają się za Hiszpanów a przez resztę
  • Odpowiedz