Wpis z mikrobloga

#anime
ogolnie nie znam sie na anime (dragon ball only)
ale kiedys polecano mi kilka i stwierdzilem ze sprobuje. wszystko to dla mnie byly chinskie bajki, ale jak zpbaczylem Death Note to padlem - best ever.
Pytanie mirki, polecicie cos dobrego z malym stopniem #!$%@? w srodku. Nie pelnometrazowe!
  • 28
  • Odpowiedz
wiem ze sie podpinam... Ogladalem kiedys dawno Animatrixa i myslalem czy by wlasnie nie zaczac ogladac czegos w podobnym post apo klimacie. Polecilbys cos? :)


@przemo_pl: Animatrix to taki trochę japońsko-amerykańskim klimat. W podobnym stylu wyszła mini-seria Batman: The Gotham Knight czy jakoś tak. Są jeszcze anime na podstawie Marvela, ale nie tykaj tego syfu.

Jeśli chodzi o post-apokaliptyczne anime to zdecydowanie Neon Genesis Evangelion, Tengen Toppa Gurenn Lagann, Ergo Proxy,
  • Odpowiedz
@jamal013 @Luka_Wars: ghost in the shell widzialem i byl calkiem niezly. Chodzi mi za to teraz o serie a nie film, gdzie moge troche dluzej zostac z dana historia - 2 godziny w publivznym transporcie dziennie trzeba jakos spozytkowac :) dzieki za hinty, na pewno sprawdze!
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: sraty pierdaty, nie wszystkie animsy muszą być surowymi tarantinowskimi arcydziełami, fma, code geass czy darker than black czyli takie szouneny pod nastolatków też są dobre ;)
  • Odpowiedz