Wpis z mikrobloga

@lozik: Nie czytałem komentarzy, więc może się będę powtarzać.

Bardzo mi się podoba. Może nie to, że bym chciał dokładnie taki styl, ale po prostu ma to ręce i nogi, jest bardzo estetycznie. Sami projektowaliście? Macie jakieś przygotowanie?

Pytam, bo urządzam dom i mnie to przerosło ;) Miałem wysokie mniemanie o swojej wyobraźni i poczuciu estetyki, ale okazało się, że wobec pustych pomieszczeń jestem kompletnie bezradny. Jak widzę takie obrazki,
  • Odpowiedz
@lozik: Mieszkanie bardzo fajne. Widać, że trochę kosztowało i wymagało wiele wysiłku w przygotowaniu. Uwielbiam drzwi z ukrytymi ościeżami. Czy możesz wrzucić również rzut całości?
Architektura i wnętrza to na Wykopie ciężki temat, bo każdy się zna, ale mało kto ma gust lub rozumie, że jeśli ktoś robi coś dla siebie, to mu się tak podoba. Dużo narzekania, które do niczego nie prowadzi.
  • Odpowiedz
@lozik: świetna lampa - masz może jakiś link do niej?;)
I tylko pytanie po co amplituner skoro masz tylko kolumny 2.0 nie lepiej było kupić lepszy wzmacniacz?
  • Odpowiedz
@lozik: Super zdjęcia, mam nadzieję, że nie okaże się zaraz, że to żart z okacji 1 kwietnia i nam powiesz, że to genialne wizualki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lozik: sam chcialbym miec przytulne mieszkanie z klimatem, a w UK wszedzie obrzydliwa magnolia, sciany w magnoli, sufit w magnoli, dywan piaskowy i podlogi czerwone, no super gust mają anglicy, wszystko sle zlewa w magnoliowy bełt
  • Odpowiedz
@lozik: Fajny styl, mam podobnie tylko więcej białego. Przy projektowaniu wyszło za dużo szarego. Na przykład w twojej łazience czułbym się jak simsach. Ogólnie ładnie wyszło :)
  • Odpowiedz
@lozik: Dla ocieplenia klimatu proponuję dywan na tej niezagospodarowanej ścianie, wzór "pled turecki". Ponadto projekt zupełnie niepraktyczny, bo po 2 dniach całe mieszkanie będzie jechać panierką i kapustą zasmażaną. Gdybym chciał się czepiać, to montaż telewizora jest nieprawidłowy - jak powiesisz na nim koronkę z Koniakowa, to się zleje kolorem ze ścianą.
  • Odpowiedz
  • 1
@Leonine: Ampli bo obsługuje spotify, ma 2 strefy audio więc będę podłaczał drugi zestaw kolumn do sypialni i ograniczone ale jednak 2 strefy hdmi co może wykorzystam. W szafce pod nim jest raspberry pi podłączona do NASa w garderobie i kilka źródeł hdmi więc ampli pełni bardziej funkcje multimedialne niż tylko stereo
@Anelis: dobrego mamy fotografa;) Swoją drogą zdjęcia z innego projektu dopiero wyglądają jak wizki, jak ktoś
  • Odpowiedz