Wpis z mikrobloga

@lozik: Wołaj jak będą foty. Dla uwiarygodnienia chcemy jeszcze zdjęcie jak ze swoją Panią Architekt stoicie na głowach obok lampy;) Wnętrze mi się bardzo podoba, a w szczególności Beksinski (oryginał byłby wart tyle co remont) i fotel w sypialni jako bardzo przyjemne akcenty polskiej sztuki i designu.
  • Odpowiedz
  • 0
@st0anger: Pani architekt to mój różowy ;) polski design i sztuka jest warta pokazywania i używania we wnętrzach, korzystamy ile się da;)
  • Odpowiedz
@lozik: Wiem, że Twój różowy, już tak się nie chwal:P Dawać zdjęcia na głowach! Polska sztuka i design są bardzo niedocenione niestety, ale moda na "PRL" pozwala niektórym perełkom się wybić ponownie. Co do RM58 to fotel jest świetny, ale w oryginalnej wersji. Teraz pojawił się remake, który już niestety nie jest tak miły dla oka. Co do sztuki to ja jestem zafascynowany uniwersalnością obrazów Wareckiego, które podobają mi się
  • Odpowiedz
  • 0
@st0anger: dzięki!:) nie widziałem na żywo nowej wersji rm58 ale oryginału użyliśmy kilka razy w róznych kolorach i zawsze przyciąga uwagę;)
  • Odpowiedz
@lozik: 2 pokojowe mieszkanko ? czy ilu ?
troche dziwnie wygląda w bloku taki tunel kuchniowo, salonowo, jadalniowy no ale zgaduje, że inaczej sięnie dało bo by było 1 ciemne pomieszczenie. Z 1 strony podoba mi sie koncept blacika barowegoi aneksu ale z 2giej mam mieszane uczucia co do łączenia kuchni z resztą. Wszak cug idzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@plumkajacy_kalafior: salon z kuchnią, sypialnia, łazienka i garderoba.
Tunel wyszedł bo usunęliśmy pralnię która była całkowicie bez sensu. Co do zapachów to okap nad płytą sobie radzi. Wiadomo że jak coś się przypali to czuć wszędzie ale szybkie wietrzenie i z głowy:)
  • Odpowiedz
@lozik: chodziło mi raczej o cug przy gotowaniu bigosu. dx
Okap to raczej pare usuwa a nie zapach. No i hałas od okapu też zakłóca komfort w salonie.
Fajne mieszkanko choć troche ciasne. Sam bym w życiu nie kupił m2. m3 to minimum.
  • Odpowiedz
  • 0
@plumkajacy_kalafior: spokojnie można z tego było zrobić m3 ale nie chcieliśmy. Mieszkanie kupione zaraz po studiach po szybkiej decyzji a że póki co planujemy być we dwójkę to bardziej potrzebujemy salonu niż drugiego pokoju.
  • Odpowiedz
  • 2
@Natsu9: pudło z renderami, a kratka w łazience jest za maskownicą. Drzwi mogą też mieć podcięcia więc nie masz racji
@Lila: dzięki, na szczęście mamy stolarzy którzy są już zaprzyjaźnieni więc nie marudzą tylko robią co w projekcie i wychodzi im to świetnie i jakościowo biją wszystkie sklepy
@agnea: reprodukcja ale akceptowana i przygotowywana we współpracy z muzeum Beksińskiego w Sanoku
@PoProstuMichal: 350 cm ma sufit
@muak47: właśnie to daje mi to mieszkanie, czy wszystko musi być pomarańczowe i ciepłe?
@sln7h:
  • Odpowiedz
@lozik: Weź mi proszę na PW spakowane zdjęcia bezpośrednio z aparatu ( ͡º ͜ʖ͡º) a co do lampy to: tak ta wbudowana w aparacie.

I gdzie to masz to oglądnięcia? bo dalej nie wierze, że to nie rendery :D
  • Odpowiedz
@lozik: jak masz 3,5m h to rozumiem ze mieszkanie w kamienicy. Projekt podoba mi sie. Bardzo mi sie podoba podloga powiesz co to? Jakie drewno i odcien?
  • Odpowiedz
  • 0
@september007: 5d II nie ma wbudowanej lampy ale jakoś ogarnę innym aparatem ;)
@agnea: nie jest to kamienica a nowy blok, wybudowany 3 lata temu. Po prostu pierwsze 2 piętra są wyższe niż standardowo bo są na tych poziomach w innej części lokale usługowe. Drewno to dąb lity barwiony na lekko czekoladowy kolor, wykończenie rustykalne.
  • Odpowiedz
@lozik: Za mało drewna. Albo minimalizm zimny, albo obszary ocieplające (w liczbie mnogiej) . Macie podłogę w drewnie, ale nic poza tym. Coś jeszcze powinno się z nią komunikować, może trochę frontów, blaty, oprawy... cokolwiek. Ta podłoga jest w tym momencie wyalienowana. Może załatwicie sprawę ozdobami, albo przedmiotami użytkowymi, może coś na ścianach, tak będzie tanio i bez przeróbek. Ta podłoga nie może zostać jedynym organicznym elementem.

Tak samo w
  • Odpowiedz