Wpis z mikrobloga

@lozik: Ooo panie. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony cieszy oko pięknie przemyślane i zrealizowane, jak z magazynu... Z drugiej - po tygodniu bym się tam powiesiła, działa tak przytłaczająco :P No i ja mam już mały generator brudu :) Ale może zgapię pomysł (bo właśnie trwa u mnie remont) z oddzieleniem aneksu kuchennego od salonu poprzez kolor, no i z tymi płytami osb... Że też na to wcześniej nie
  • Odpowiedz
@lozik: Dla mnie dramat. Kicz wymieszany z ikea stylem. Tak mieszkania urzadzaja sloiki, ktore marza o wielkim swiecie, karierach i wydaje im sie, ze tak sterylne mieszkania to synonim do rego smaku i najwyzszego polotu, tak inteligencko i szlachecko. Mieszkanie zrobione pod pokazywanie znajomym, nie do mieszkania.

Dramat, od razu odlicz ze 100 tysiecy od ceny przy odsprzedazy, bo te laboratorium i prosektorium trzeba bedzie cale zrujnowac, zeby doprowadzic do
  • Odpowiedz
Podoba mi się, chociaż na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie zbyt uporządkowanego, w pełni można ocenić dopiero na żywo. I wcale bym się nie obraziła, gdyby szpitalne wnętrza właśnie tak wyglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz