Wpis z mikrobloga

  • 1
@pawloz: blat kuchenny drewniany to średni pomysł, frontów szaf nie chcieliśmy innych niż białe. Ozdoby stoją drewniane. W łazience jest pas drewna na ścianie z WC (nie ma jej na zdjęciach, może dostanę takie ujęcie). Już tam mieszkamy ponad rok, zdjęcia są z teraz bo skończyliśmy ostatnie meble i całość można uznać za gotową, mimo że jeszcze na pewno uzupełnimy.
  • Odpowiedz
@lozik: i właśnie datego ten kraj wpada nad demograficznaprzepaść ;)
PRZez 25 lat wypromowano model konsumpcjonizmu i karierowiczowstwa. #!$%@?ć zakładanie rodziny.
Smutne w hooj. A na starość do domu starców i wynajmować ukraińców tak jak niemcy wynajmują polaków do podcierania dupska.
Taka mała dygresja dx
  • Odpowiedz
@lozik: dzięki za zdjęcie :) no wygląda na prawdziwy, także super się urządziłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jeszcze z technicznych rzeczy, nie ma problemu z przewietrzaniem mieszkania, bo okna masz w zasadzie z jednej strony?
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: no tak, lepsi są ci co narobią dzieci a później ciągną zasiłki ( ͡° ʖ̯ ͡°) jestem samodzielny, liczę, że na starość odłożę wystarczająco żeby żyć spokojnie a nie od teraz liczyć na łaskę ZUSu i reszty badziewia
@september007: nie mam problemów. Balkon i okna otwieram kiedy tylko jest taka możliwość a w zimie wywietrzniki w oknach i wentylacja budynku sobie radzą wystarczająco
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: wcale nikogo nie szykanuję, szanuję każdego kto wychowuje dzieciaki i nie mam nic przeciwko temu. Po prostu sam nie czuję się na siłach żeby wziąć na siebie taką odpowiedzialność więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego przez Ciebie jestem uznawany za gorszego
  • Odpowiedz
@lozik: no ale rzucasz teksty o dzieciorobach co wg mnie jest karygodne. Zazwyczaj takimi tekstami szastają ludzie robiący kariery a cała reszta jest od nich gorsza. PAtologie społeczne występywały zawsze niezależnie czy to akurat jakaś patologiczna rodzina czy patologiczny samotny menel leżacy pod pałacem kultury.. także ten tego. OGarnij
No ja uważam, że należy ludzi edukować i jak do tej pory był kult karierowiczowstwa i drwienia z "dzieciorobów" należy sytuacja
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: hehehe w ten sposób zostałem patusem ;) póki co rzeczywiście jesteśmy karierowiczami, nic nie poradzę. Może kiedyś się to zmieni, na razie jest mi dobrze tak jak jest ale równocześnie mam szacunek do ludzi, którzy poświęcają się dla wychowania dzieci, a nie olewają ich gdy tylko przestaną sikać w majty :)
  • Odpowiedz
@lozik: zatem by skwitować i zakończyć tę polemikę piętnować należy leserów czy cwaniaków a nie ludzi bo mają dzieci. Te dzieci nikomu nie zawiniły i akurat im należy pomóć by nawet w patologicznej rodzinie się wychowując mogły wyjść na ludzi. Troche wrażliwości ludzkiej jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

  • Odpowiedz
@lozik: Macie zajebistego fotografa:P kabelek przy firankach zdradził, że to nie rendery. Ale miało być zdjęcie z różowym jak stoicie na głowach przy lampie!
  • Odpowiedz