Wpis z mikrobloga

Hello Mireczki!
Chcielibysmy sie z wami oficjalnie przywitac (ʘʘ)

Jak pewnie sie domyslacie reprezentujemy sklep internetowy #gearbest. Profil na wykopie pozwoli nam dzielic sie z wami super promocjami i kuponami na zakupy :)
Bedziemy takze załatwiac kupony specjalnie dla was abyscie mogli wydac swoje cebuliony ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i niestety jestesmy teraz zielonka


Ale w ramach przywitania z wami, mamy dla was kolejne #rozdajo
Czesc z was pewnie pamieta poprzednie edycje ktore organizowal dla was @x-santa-x klik oraz to
Tym razem do rozdania mamy takie cudo, ktore z pewnoscia przyda sie ludzia w #korposwiat
Na poczatek taki drobiazg ale obiecujemy ze nastepne rozdajo bedzie wieksze

Co trzeba zrobic:
1. Lajkujemy strone GearBest Polska tu
2. Zostawiamy plusa przy tym wpisie

Polecam takze zaobserwowac profil :)

Losowanie konczy sie w niedziele o 12:00 tym razem zielonki biora udzial


Zwyciezce wylosujemy z plusow za pomoca mirkorandom

Sprawcie aby na fejsie pojawilo sie kilka lajkow - a obiecuje ze duzo na tym zyskacie :)

#zadarmo #kubek #chinskiecuda
Zawolam tez inne platformy
#jd #banggood #aliexpress
GearBest_Polska - Hello Mireczki!
Chcielibysmy sie z wami oficjalnie przywitac (ʘ‿ʘ) ...

źródło: comment_mUw3Ut8otYtQLwZFgfCFIgXyVVf3amOP.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
zamknąłeś spór? xDDDD


@lunada: ano głupi bylem, pomyślałem ok chcą się zabezpieczyć na wypadek gdyby oni wysłali paczkę a ja nie zamknął bym sporu na PayPal ;(

pozostaje tylko napisać pismo do banku, płatność kartami ma dodatkową ochronę, jak prześlesz dowody to powinni oddać hajs.

Niestety moje konto PayPal jest powiązane bezpośrednio z kontem bankowym wiec nie dam rady zrobić ChargeBack.
  • Odpowiedz
@Czayen: zawsze tak piszą, pewnie nie wykupiłeś trackingu. Kiedyś nie kupiłem trackingu to nie dotarło i mówili że nie dość że trackingu nie wykupiłem to tez ubezpieczenia ( razem z 4$), nie zamknąłem sporu to chcieli mi dać połowę wartości, poczekałem tydzień i paypal oddał mi całość Z tym że oni nie ponieśli straty bo to paypal zapłacił. Więc dla nich robienie takich wałków wychodzi na +

Pewnie napisali byś zamknął
  • Odpowiedz
@Czayen: no to #!$%@?łeś mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi też nie doszła paczka z tym trackingiem BLVS, na początku nie chcieli oddać kasy to postraszyłem paypalem i od razu oddali całość
  • Odpowiedz
@csmrex: Zależało mi na tym żeby wysłali jeszcze raz bo gimbal który kupiłem kosztował w promocji 50% mniej, wiec po zwrocie kasy musiał bym za niego zapłacić drugie tyle.
  • Odpowiedz