Wpis z mikrobloga

Hello Mireczki!
Chcielibysmy sie z wami oficjalnie przywitac (ʘʘ)

Jak pewnie sie domyslacie reprezentujemy sklep internetowy #gearbest. Profil na wykopie pozwoli nam dzielic sie z wami super promocjami i kuponami na zakupy :)
Bedziemy takze załatwiac kupony specjalnie dla was abyscie mogli wydac swoje cebuliony ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i niestety jestesmy teraz zielonka


Ale w ramach przywitania z wami, mamy dla was kolejne #rozdajo
Czesc z was pewnie pamieta poprzednie edycje ktore organizowal dla was @x-santa-x klik oraz to
Tym razem do rozdania mamy takie cudo, ktore z pewnoscia przyda sie ludzia w #korposwiat
Na poczatek taki drobiazg ale obiecujemy ze nastepne rozdajo bedzie wieksze

Co trzeba zrobic:
1. Lajkujemy strone GearBest Polska tu
2. Zostawiamy plusa przy tym wpisie

Polecam takze zaobserwowac profil :)

Losowanie konczy sie w niedziele o 12:00 tym razem zielonki biora udzial


Zwyciezce wylosujemy z plusow za pomoca mirkorandom

Sprawcie aby na fejsie pojawilo sie kilka lajkow - a obiecuje ze duzo na tym zyskacie :)

#zadarmo #kubek #chinskiecuda
Zawolam tez inne platformy
#jd #banggood #aliexpress
źródło: comment_mUw3Ut8otYtQLwZFgfCFIgXyVVf3amOP.jpg
  • 92
Witaj @GearBest_Polska
4 (słownie cztery) miesiące temu zamówiłem coś na GearBest, wydałem $38 i do dnia dzisiejszego nie dostałem ani towaru ani zwrotu kasy. Mój support ticket na GB jest długi na kilkanaście stron i ciągle jestem tylko zbywany tym, ze mam jeszcze czekać. Do tego GB stwierdził, ze nie może ponownie wysłać towaru dopóki nie zamknę sprawy na PayPal, co zrobiłem bo zaufałem tak znanej firmie jak GB. Teraz nie mam
zamknąłeś spór? xDDDD


@lunada: ano głupi bylem, pomyślałem ok chcą się zabezpieczyć na wypadek gdyby oni wysłali paczkę a ja nie zamknął bym sporu na PayPal ;(

pozostaje tylko napisać pismo do banku, płatność kartami ma dodatkową ochronę, jak prześlesz dowody to powinni oddać hajs.

Niestety moje konto PayPal jest powiązane bezpośrednio z kontem bankowym wiec nie dam rady zrobić ChargeBack.
@Czayen: zawsze tak piszą, pewnie nie wykupiłeś trackingu. Kiedyś nie kupiłem trackingu to nie dotarło i mówili że nie dość że trackingu nie wykupiłem to tez ubezpieczenia ( razem z 4$), nie zamknąłem sporu to chcieli mi dać połowę wartości, poczekałem tydzień i paypal oddał mi całość Z tym że oni nie ponieśli straty bo to paypal zapłacił. Więc dla nich robienie takich wałków wychodzi na +

Pewnie napisali byś zamknął
@Czayen: no to #!$%@?łeś mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi też nie doszła paczka z tym trackingiem BLVS, na początku nie chcieli oddać kasy to postraszyłem paypalem i od razu oddali całość
@csmrex: Zależało mi na tym żeby wysłali jeszcze raz bo gimbal który kupiłem kosztował w promocji 50% mniej, wiec po zwrocie kasy musiał bym za niego zapłacić drugie tyle.
@Czayen: Mialem 2 opcje do wyboru zwrot kasy do portfela GB albo ponowne wyslanie, widze ze wolalbys ta druga opcje :) Powodzenia, jak cos to pisz na pw gdybys potrzebowal pomocy :)
Powodzenia, jak cos to pisz na pw gdybys potrzebowal pomocy :)


@Pijokot: chodzi o to ze oni niby wysłali te paczek ponownie (ponad miesiąc temu), dostałem drugi numer śledzenia tyle ze i ta paczka dziwnym trafem do mnie nie dotarła. Wysłali jakąś gównofirmą pomimo tego, ze specjalnie ich prosiłem żeby wysłali nawet zwykłym ChinaPost który można śledzić pod same drzwi.

Pierwsza paczka: http://new.17track.net/en/track?nums=BLVS1376360000222601
Druga paczka: http://new.17track.net/en/track?nums=BLVS1376360000577562