Wpis z mikrobloga

Hello Mireczki!
Chcielibysmy sie z wami oficjalnie przywitac (ʘʘ)

Jak pewnie sie domyslacie reprezentujemy sklep internetowy #gearbest. Profil na wykopie pozwoli nam dzielic sie z wami super promocjami i kuponami na zakupy :)
Bedziemy takze załatwiac kupony specjalnie dla was abyscie mogli wydac swoje cebuliony ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i niestety jestesmy teraz zielonka


Ale w ramach przywitania z wami, mamy dla was kolejne #rozdajo
Czesc z was pewnie pamieta poprzednie edycje ktore organizowal dla was @x-santa-x klik oraz to
Tym razem do rozdania mamy takie cudo, ktore z pewnoscia przyda sie ludzia w #korposwiat
Na poczatek taki drobiazg ale obiecujemy ze nastepne rozdajo bedzie wieksze

Co trzeba zrobic:
1. Lajkujemy strone GearBest Polska tu
2. Zostawiamy plusa przy tym wpisie

Polecam takze zaobserwowac profil :)

Losowanie konczy sie w niedziele o 12:00 tym razem zielonki biora udzial


Zwyciezce wylosujemy z plusow za pomoca mirkorandom

Sprawcie aby na fejsie pojawilo sie kilka lajkow - a obiecuje ze duzo na tym zyskacie :)

#zadarmo #kubek #chinskiecuda
Zawolam tez inne platformy
#jd #banggood #aliexpress
GearBest_Polska - Hello Mireczki!
Chcielibysmy sie z wami oficjalnie przywitac (ʘ‿ʘ) ...

źródło: comment_mUw3Ut8otYtQLwZFgfCFIgXyVVf3amOP.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
HEJ JESTESMY ZIELONKA WIEC ROBIMY ROZDAJO GOWNOPRODUKTU LAJKUJCIE NAS I PLUSUJCIE. ZA MIESIAC O WAS ZAPOMNIMY ALBO ZROBIMY KPLEJNE GOWNOROZDAJO ZEBYSCIE NAS PLUSOWALO I LAJKOWALI.

  • Odpowiedz
@Czayen: Mialem 2 opcje do wyboru zwrot kasy do portfela GB albo ponowne wyslanie, widze ze wolalbys ta druga opcje :) Powodzenia, jak cos to pisz na pw gdybys potrzebowal pomocy :)
  • Odpowiedz
Czy to nie jest przypadkiem Primo Aprillisowa zarzutka?


@Pribadi: A niech sobie będzie, byleby ludzie dowiedzieli się ze nie warto tam kupować i tracić kasę i czas.
  • Odpowiedz
Powodzenia, jak cos to pisz na pw gdybys potrzebowal pomocy :)


@Pijokot: chodzi o to ze oni niby wysłali te paczek ponownie (ponad miesiąc temu), dostałem drugi numer śledzenia tyle ze i ta paczka dziwnym trafem do mnie nie dotarła. Wysłali jakąś gównofirmą pomimo tego, ze specjalnie ich prosiłem żeby wysłali nawet zwykłym ChinaPost który można śledzić pod same drzwi.

Pierwsza paczka: http://new.17track.net/en/track?nums=BLVS1376360000222601
Druga paczka: http://new.17track.net/en/track?nums=BLVS1376360000577562
  • Odpowiedz
  • 0
@GearBest_Polska: o spoko zamówiłem drona u was i przyszedł cały i jest zajebisty tylko ma 1 leda uszkodzonego ale lata i działa już ma parę miesięcy i nadal się nie #!$%@? nic :D
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska: Co to ostatnio za wysyp tych różnych kont sklepów z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie uwierzę dopóki nie potwierdzicie danych albo nie dacie mi kuponiku jakiegoś 20$/21$ żeby nie być pazernym ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Spyro90: Jak na Chińczyka to i tak dobrze pisze ( )
  • Odpowiedz