Wpis z mikrobloga

@ziemniac: Ja pierdziele, widzę fala Januszostwa drogowego w Polsce zabiera coraz więcej istnień. Koleżko wiesz z ilu metrów z takimi ledami widzi Cię kierowca jadący z naprzeciw? Dopiero zauważy te marne gówna mijając się z Tobą i nieważne czy to słoneczny dzień sierpnia czy pochmurny grudnia. Za montaż takiego cipowatego oświetlenia powinno się zabierać prawo jazdy na 10 lat.( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ziemniac: Mówiłem o Twoich gówno ledach, które świecą słabiej niż kur** dioda w próbówce. Nie stać Cię na samochód z fabrycznymi ledami do jazdy dziennej albo na instalacje oświetlenia z homologacją to jeździj na światłach mijania jak człowiek i jak przepisy nakazują. Może janusze cebulaki wymyślicie i zaczniecie niedługo jeździć na plastikowych felgach bo na alufelgi nie stać a plastikowe tanie i wyglądaja jak alu.( ͡° ͜ʖ ͡°
@ziemniac: nienawidzę takich śmieci co dla paru groszy oszczędności ryzykuje zdrowie i życie innych uczestników ruchu. Może i w słoneczny dzień cię widać ale za chwilę zmiana pogody, szaro, deszcz pada i jedzie taki Janusz na ledach, że #!$%@? go widać. Tak szkoda ci tych groszy na paliwie, że zapalisz światła mijania dopiero jak będzie ciemno a to już za późno. Ledy tak ale tylko w nowych samochodach.
@ziemniac: Te wszystkie ledy to sobie w dupie zamontuj. Przepis z oświetleniem jest przepisem. Kropka.
Czy głupi czy mądry, nie ma co kombinować.

Nie chcesz zużywać żarówek i paliwa i robić przebiegu na alternatorze? To zmień kraj.

Co te ludzie z tymi #!$%@? ledami.

Potem jedzie o 22 taki "zapominalski" żeby nie powiedzieć debil, na ledzikach i nawet pozycyjnych z tyłu nie ma...
@elemenTH: Cytując klasyka "to jest kur*a dramat" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Też codziennie mijam mnóstwo takich debilów. Wzrok mam dobry i widzę samochody jadące z naprzeciwka. Jednak jednego razu nie zauważyłem idioty który w styczniowy dzień, kiedy deszcz padał ulewnie, jechał srebrnym samochodem na tych gówno ledach i wyprzedzając zderzył się ze mną czołowo. Gdyby mial światła mijania, dane byłoby mi zobaczyć światła tego samochodu i uciekłbym
O co ta gówno burza?
Przecież widać, że to nie DLR. Policja też widzi, na przeglądzie widzą, ubezpieczyciel widzi. Jak nie pojedzie na homologowanych to dupa zimna. Nie wiem czym różni się to od zakładania Zenonów do aut bez Zenona, ledów jak zamienników halogenów, kolorowych świateł itp
50% tych co mają podnietę pewnie łamie jeden z ww przepisów oświetlenia samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie ma 2,to w