Wpis z mikrobloga

#pytanie #samochody #motoryzacja
w tym roku mój rocznik ma osiemnastki więc i prawo jazdy ludzie zdają.
Niektórzy już zdali i dostali całkiem spoko samochody i to własciwie prawie nowe.
Czy tylko ja uważam coś takiego za głupie?
Jak zdam to będe chciał mieć ale coś takiego co będe mógł zajechać zeby nie było szkoda.
np. seicento albo jeździc samochodem rodziców
Jakie samochody wy mieliście jako pierwsze?
  • 21
@Kat_rzeznikow: Ja w ogóle nie ogarniam szału na prawo jazdy. Wielkie parcie na to, żeby nastolatek zdał i od razu zaczął się wozić na lekcje samochodem. Tak jakby nie można było iść na kurs na studiach, albo nawet później. Tak samo zdawanie na siłę po 15 razy, a później kasacja fury od rodziców na pierwszym drzewie.
@Kat_rzeznikow: Zgadzam się z Tobą w 100% Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam taką daleką znajomą, co jej rodzice zaraz po prawku kupili jakiś tam samochód za 100k, skasowała po dwóch miesiącach samemu cudem uchodząc z życiem... Jadąc starym samochodem (moim zdaniem!) więcej się człowiek uczy - nie ma w #!$%@? elektroniki która wykonuje pewne czynności za niego, jest za wszystko odpowiedzialny sam. Nie ma 5s do
@Kat_rzeznikow: Ford Fiesta MK3 1.1 50km. To był taki #!$%@?óz, że musiałem coś z nim zrobić. Śrubka do śrubki i wpadłlo 1.8 130KM na większych wtryskach i przepustnicy z Mondeo, sportowe hamulce, sprężyny Eibacha, amortyzatory Delphi DeCarbon, customowy wydech, wnętrze Recaro... Klepało większość tego co porusza się po drogach, prędkości maksymalnej nigdy nie osiągnąłem - strach było, 4 bieg odcinało przy 190km/h (ʘʘ)