Wpis z mikrobloga

@jedzbudynie: @Al_Bundy: 2016 ludzie nadal myślą ze nie da sie hackować na lanach. Poczytaj/pooglądaj wywiady np z tazem z lutego o haxach + to ze kqly ewidentne hackowal na lanach. Nie mówiąc o flushy z 2014 który był bardziej obvious od kqliego i emilio. Da sie :)
  • Odpowiedz
@wpoz: @jedzbudynie: @Oskarek89
https://www.youtube.com/watch?v=1LcOiLipzoA to chyba mój ulubiony.
Tu też nieźle: https://www.youtube.com/watch?v=4itj1rk7fJ4
Ale ten ostatni niby jest wytłumaczalny przez jakiś raw input, że gdyby sprawdzał ile osób przeżyło w paru pierwszych rundach to mogło się tak zdarzyć - nie wiem do końca, ja w to nie wierze :)
Nie ma żadnego innego gracza z TAKĄ ilością akcji, oprócz tych co linknąłem są jeszcze minimum 3. Żaden pro gracz tylu nie ma, maks 1 albo w ogóle - jeden chyba można wyjaśnić przypadkiem :) A jeżeli chodzi o innych hackerów to k0nfig z cacha chyba
  • Odpowiedz
@wpoz: Przeczytaj ostatnie zdanie, które napisałem. Niektórzy nawet gdyby dany gracz dostał VAC'a podczas majora albo nagle zaczął się kręcić i walić same heady to i tak by go bronili :D Niestety. Parę vaców było, no ale pewnie wierzycie w historię Kqliego, który "na MM haxował" czy coś w tym stylu xD Normalnie na lanach można cheatować i sami pro gracze mówią, że o tym wiedzą. TaZ opowiadał o tym
  • Odpowiedz
@wpoz: Na nim się skupili? Tylko ktoś coś "odwali" to od razu są filmiki. Przykładowy k0nfig - to video z Cache to pierwsze tak sławne video. Dlaczego ma tyle wyświetleń i tyle osób uważa go za coś dziwnego? Bo jest bardzo obvious, ciężko wytłumaczyć. A i jeżeli chodzi o zasady to jak najbardziej je znam. Nie wiem jak mieliby cheatować szczerze mówiąc, jakieś ukryte pliki nie do wykrycia, nie wiem.
  • Odpowiedz
@wpoz: Według mnie w 2014 na pewno cheatował, co nie zmienia faktu że może nadal lub inni zawodnicy to robią. Większość jego demek to własnie rok 2014. Jezeli chodzi o twoje wyjaśniania k0nfiga to tak jak mówie - niektórzy by nie uwierzyli nawet gdyby zobaczyli wallhacka / spinbota stojąc obok krzesła gdzie gra :D Typ scamował ludzi na trade, ma smurf konto na VACu - ponoć sprawdzone i jest jego
  • Odpowiedz
@wpoz: Jeżeli grasz tyle lat to powinieneś wiedzieć, że na przestrzeni trzech wersji CS'a nie takie akcje się zdarzały :) Oczywiście, że każdą akcje da się wyjaśnić nawet tą najbardziej oczywistą :D Grasz w FPSy tyle lat, a uważasz, że cheatowanie jest niemożliwe? Serio? To skąd to VACi? I na pewno nie wszystkich łapią. Tak samo jak na sterydach sportowców, też części nie łapią a robią im przecież badania :)
  • Odpowiedz
@wpoz: No ale jak tak nie stwierdziłeś, to czemu wypierasz? xD Filmiki które dałem to chyba największe dowody w necie, interesuje się i to najsławniejsze demka z tego co wiem dotyczące haxów w CS:GO :D Skoro uważasz je za kompletny bullshit to chyba uważasz że nie ma haxów w CS:GO (?). Chyba wszystko można uznać za lanie wody dopóki na profilu nie dostanie ktoś vaca.
  • Odpowiedz