Wpis z mikrobloga

@lukaszw_: Akurat zbyt duża dostępność kredytów jest paradoksalnie główną przyczyną spadku dostępności mieszkań, gdyż dokładnie przez to #!$%@?ło ceny nieruchomości w kosmos.
  • Odpowiedz
Nie tracę nic trzymając te pieniądze na koncie czy lokacie, o jakich opłatach wy mówicie? płacę gdzie chcę, kiedy chcę i nie ponoszę żadnych kosztów - karta kosztuje mnie 5 zł miesięcznie i to tylko wtedy, kiedy jej nie używam...


@Kiszka_94: Jest różnica między płaceniem kartą w biedronce a chociażby próbą uzyskania kredytu.

podam przykład rodziny z 10-ciorgiem dzieci, której jedyne czego brakuje do dopięcia budżetu to 2000 złotych. W państwie
  • Odpowiedz
@Kiszka_94: zlotko, kim ty w ogole #!$%@? jestes, zeby mowic innym, na co moga sobie pozwalac, a na co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak sie chcesz bawic w matke terese to wyskakuj ze skarpety i idz rozdawac swoj hajs w mopsie.
  • Odpowiedz
Gdzie my kur*wa żyjemy? W jakiejś republice bananowej?


@sekito20:

Myślałem, że po wydarzeniach związanych z TK nie ma już co do tego wątpliwości. Zamiennie sugeruje też posługiwać się określeniem Bantustan.
  • Odpowiedz
@enzojabol: po wynikach ostatnich wyborów widać, że Polacy nie chcą. wygrała partia, która nie dopuszcza in-vitro do refundacji - panimajo? cena złotówki odbija się na cenie dóbr luksusowych, produkowanych poza krajem, czy wytwarzanych z rzeczy sprowadzanych lub na bazie zagranicznych licencji, które trzeba odnawiać. no więc z tych dóbr byłbyś w stanie zrezygnować. wyobraź sobie, że nie każdy podróżuje i nie każdy jada zagraniczne produkty.
nie wierzę sondażom z prywatnych sondażowni,
  • Odpowiedz
Klient płaci za godzinę pracy, a nie za usługę?


@Kiszka_94: Klient płaci za usługę, którą rozlicza się w roboczogodzinach. Nie masz w ogóle pojęcia jak funkcjonuje biznes usługowy, a najgorsze jest to, że nawet nie próbujesz zrozumieć, gdy ktoś próbuje Ci to wyjaśnić.

jeżeli Twoja firma jest nierentowna to trudno - restrukturyzacja albo zamknięcie


O tym właśnie mówię. Firma przestanie być rentowna, bo Rząd działa jak działa (zmiany w prawie pisane
  • Odpowiedz
po wynikach ostatnich wyborów widać, że Polacy nie chcą. wygrała partia, która nie dopuszcza in-vitro do refundacji

@Kiszka_94: xD czyli tzw. #!$%@? hajsu z ofe to tez byla wola polakow - wygrala partia, ktora ten hajs #!$%@?, wiec o co bylo tyle placzu? xD

  • Odpowiedz
cena złotówki odbija się na cenie dóbr luksusowych, produkowanych poza krajem, czy wytwarzanych z rzeczy sprowadzanych lub na bazie zagranicznych licencji, które trzeba odnawiać. no więc z tych dóbr byłbyś w stanie zrezygnować. wyobraź sobie, że nie każdy podróżuje i nie każdy jada zagraniczne produkty.


@Kiszka_94: Jaki masz telefon i kiedy ostatni raz piłeś herbatę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra, nie ma sensu dyskutować, odpuszczam.
  • Odpowiedz
@paziu: to ty bronisz TK czy nie? bo ten orzekł, że bezprawnie działali
@kiszczak: różne są usługi. usługi to pośrednictwo jak np. biuro podróży, usługi to także fryzjer i w końcu usługi to krawiectwo czy różnego typu wyspecjalizowane usługi kowalskie.
i teraz powiedz mi, gdzie klient płaci za roboczogodziny? u krawcowej płacę nieraz 30 zł za zszycie jednego szwa, co robi przy mnie. tyle samo zapłacę za wszycie suwaka w
  • Odpowiedz
@kiszczak: zakładam, że zatrudniasz ochroniarzy czy coś w ten deseń. dla mnie nie prowadzisz żadnej firmy i nie zapewniasz żadnego zatrudnienia. jesteś zbędnym tworem, a twoje zlecenia może przejąć inna firma ochroniarska, która przejmie twoich pracowników. jesteś zbędnym ogniwem w całej usłudze. zakładając, że jesteś faktycznie taką prywatną firmą ochroniarską... oczywiście mógłbyś mówić, że masz portfel klientów, którzy Ci ufają i tym podobne pierdy, ale to na nikim nie robi wrażenia,
  • Odpowiedz
bo to nie jest nic specjalistycznego.


@Kiszka_94: Przyznam, że śmiechłem. Koncesjonowana działalność nie jest specjalistyczna? Naprawdę uważasz, że ochrona to tylko stróżowanie?

twoje zlecenia może przejąć inna firma ochroniarska, która przejmie twoich pracowników

Finalnie płaci klient. Jeśli płaci tyle, że po nagłych zmianach w prawie zapłata pracownikom staje się zagrożeniem dla przedsiębiorstwa dlaczego uważasz, że znajdzie się takie, które weźmie deficytowy kontrakt? Klient zrezygnuje w ogóle z usługi, bo albo nie
  • Odpowiedz
To jak wy chcecie dążyć do Stanów, które mają to w preambule. Przykro czyta się te pełne jadu komentarze dotyczące moich zarobków, wieku czy wykształcenia, ale naprawdę miło mi się robi myśląc, że w życiu pod względem materialnym nigdy nie skończę tak jak wy, bo już teraz mam więcej niż potrzebuję.


@Kiszka_94:

Dziecko tylko roznica jest taka ze w Stanach jak sie komus powiodlo i ma dobrze to wszyscy sie ciesza
  • Odpowiedz