Wpis z mikrobloga

@Kiszka_94: NIe mówiąc o tym, że nasz pozycja zagraniczna jest tak #!$%@?, że szkoda gadać. Węgrami się #!$%@? jaramy, a kim sa Węgry? xD #!$%@?ć takeigo sojusznika, jak był kryzys na Ukrainie to pierwsze co zrobili to poleciel isię kumać z Rosją, zajebisty sojusznik, gratuluje. Jakiś gównokraj z zerowym potencjałem dla nas, no ale warto w cuj bo dwa bratanki hehe wiadomo. To jest ta słynna "zimna, cyniczna polityka nastawiona na
@lukaszw_: Tak apropo programu 500+. Podam przykład wykorzystywania dodatków socjalnych przez "patologię" (tudzież po prostu krętaczy). Znajomy lekarz chciał kupić sobie iPada. Przeglądał najtańsze oferty, myślał czy może nie kupić czegoś tańszego, znowu szukał po allegro, xkom i innych sklepach. W końcu wstrzymał się z zakupem. Pojechał później na Lubelszczyznę do dalszej rodziny. Jacyś tam jego kuzyni mają dzieciaki z karynami, mieszkają w zapuszczonym domku, dostają zapomogę od MOPSu czy czegoś
@Andreth:

A zresztą wśród normalnych ludzi działalność polityczna (o dyplomatycznej już nie mówiąc!) nie polega na wiecznym atakowaniu poprzedników.

No, tutaj to już zaplułem monitor... Autorka chyba najbardziej jadowitych i jednocześnie najmniej merytorycznych postów na całym wielkim wypoku, miauczy, że u nich murzynów bijo... czarnolisto bo #rakkontent
no więc odpiszę wam wszystkim naraz, bo reprezentujecie podobny poziom.

@ilPrincipe:
zacznę od Pana od zniszczonych stadnin ?! czy Pan naprawdę łyka wszystko co napiszą w GW? stadnina w Janowie dalej działa, tak samo jak działała, dyrektor to menedżer i nic ponadto. Ten były ma postawione zarzuty prokuratorskie - dlaczego go bronicie? Bo Szechter tak napisał? tak jest z 90% Pana wypocin. Niech mi Pan powie, co mnie obchodzi kryzys na
wydaje Pan złotówkę na towary luksusowe za granicą - tym są podróże.


@Kiszka_94: Tak, wiem. Co to ma do rzeczy?

Oczekuje Pan od państwa żeby leczyli Pańską niepłodność - WIĘKSZOŚĆ NIE JEST ZA REFUNDACJĄ IN-VITRO, PRZEŁKNIJ TO.


Na to odpowiem krótko - #!$%@? się z takimi bredniami:

http://www.mp.pl/kurier/90526
http://wiadomosci.wp.pl/kat,86516,title,Sondaz-CBOS-wiekszosc-Polakow-akceptuje-in-vitro-nie-tylko-dla-malzenstw,wid,14913996,wiadomosc.html?ticaid=116be4
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/487333,sondaz-polacy-popieraja-in-vitro.html

Gra na giełdzie - ryzyko, ja też gram choć wirtualnie, ale na Boga nie obwiniam innych o własne straty.


A ja
@enzojabol:
to ma do rzeczy, że towary luksusowe to towary luksusowe. Twoi rodzice ich na oczy nie widzieli, a Ty uzależniasz nędze innych od własnego dostępu do tychże. dla mnie jesteś niezdolnym do wyższych działań egoistą, zapatrzonym we własny mieszek z pieniędzmi, bo Ci się kilka monet wysypało.

miałeś kiedyś statystykę? rachunek prawdopodobieństwa? a może wziąłeś udział w jakimś referendum? może słyszałeś o tym, jak pytano Ślązaków, czy chcą mieszkać w
@paziu: jeżeli lekko poniżej średniej krajowej to dla Ciebie kieszonkowe, gdzie nie ponoszę żadnych kosztów życia to tak, nazywaj to kieszonkowym. kredyt to towar LUKSUSOWY. zrozumcie to. dlaczego wy musicie tak jak ludzie na zachodzie, zadłużyć się w bankach? porównaj sobie przeciętny majątek Polaka i Niemca - zobaczysz coś ciekawego
@Kiszka_94: Ty jesteś niesamowity. Albo dobry z ciebie troll albo niewyborażalny wręcz debil. Ja mówię o spadku pozycji PLN w skutek działań obecnego rządu a ty #!$%@? farmazony o dobrach luksusowych... Szok. To wyjaśnię ci wyraźnie. KIEPSKA KONDYCJA ZŁOTÓWKI PRZEKŁADA SIĘ NEGATYWNIE NA PRAWIE WSZYSTKO CO KUPUJESZ #!$%@?.

miałeś kiedyś statystykę? rachunek prawdopodobieństwa? a może wziąłeś udział w jakimś referendum? może słyszałeś o tym, jak pytano Ślązaków, czy chcą mieszkać w