Wpis z mikrobloga

@Kiszka_94: Tyle, że Kuba zanim "wstała z kolan" była na poziomie gospodarczym zbliżonym do USA. Wstawanie z kolan skoncyzło się tym, że mają jak mają. Popatrz jak PiS demoluje gospodarkę, ile nowych podatków wprowadzili i wprowadzają, nas też to czeka.
  • Odpowiedz
czujecie się ode mnie lepsi, mądrzejsi i nie wiadomo co jeszcze. czy chociaż jedno z was czyta jakikolwiek tygodnik z prasy określanej jako prawicowa?


@Kiszka_94: Nie czytam prawicowej prasy więc w sumie tak, czuje się od Ciebie mądrzejszy :D
  • Odpowiedz
@chanelzeg: podatki wprowadzili na korporacje, a nie na Ciebie. jeżeli myślisz, że banki mające 15 mld zysku rocznie na czysto przerzucą cały koszt na klientów to jesteś w błędzie. będą konkurować i tyle. to samo zrobią sklepy
  • Odpowiedz
podatki wprowadzili na korporacje, a nie na Ciebie. jeżeli myślisz, że banki mające 15 mld zysku rocznie na czysto przerzucą cały koszt na klientów to jesteś w błędzie. będą konkurować i tyle. to samo zrobią sklepy


@Kiszka_94: Nie masz pojęcia o czym piszesz człowieku. Banki już podniosły opłaty co było logicznym krokiem którego debilny rząd oderwany od rzeczywistości nie może zrozumieć. 15 mld zysku na czysto mają wszystkie banki? Naprawdę,
  • Odpowiedz
  • 0
@Andreth: Macierewiczowi to byś mogła co najwyżej buty lizać, więc szanuj go i nie opieraj opinii o nim bo mama i tata na niego przeklinają jak go pokazują w TV.
  • Odpowiedz
@Kiszka_94: ale jaja, prawdziwy lewak socjalista, glosujacy na pis xD
Nie masz problemu ze skrajnie prawicowymi pogladami pislamistow w kwestiach obyczajowych?

Czy moze twoja lewicowosc konczy sie na tym, zeby zabrac jednym, ciężko pracujacym i dac drugim, nedznym nieudacznikom.

W kazdym razie niezly trollcontent. Szkoda tylko, ze na mirko nie ma minusow.
  • Odpowiedz
@frogfoot: ja jestem socjalistą pod względem gospodarczym, bardzo konserwatywnym jeśli chodzi o kwestie obyczajowe czy światopoglądowe

@Krs90: http://wyborcza.biz/biznes/1,147582,18998911,zyski-polskich-bankow-poszly-do-wloch-usa-i-holandii-40-proc.html
a więc, wyborcza to prawacka ścierwo-gazetka czy uznane przez Ciebie źródło informacji? banki wypracowują gigantyczne zyski, żeby nie było, że 5 mld z dywidend idzie do Polski - nie, Polacy to mniejszość akcjonariatu. i powtarzam - ja nie odczułem żadnego podniesienia opłat. to że bank udziela droższych kredytów to jest
  • Odpowiedz
właściciel firmy ochroniarskiej


@Kiszka_94: Tyle tych czasopism prawicowych czytasz, a nadal nie nauczyłeś się rozumieć tekstu. Wskaż miejsce w którym piszę, że jestem właścicielem firmy. Projektujesz sobie rzeczywistość, by pasowała do Twoich marnych tez( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kiszczak: wielokrotnie wspominałeś o rzeczach takich jak : negocjacje stawek z klientami, negocjacje wynagrodzenia pracowników, możliwość założenia firmy przez twojego pracownika. naprawdę gówno mnie to obchodzi kim jesteś, a wszystkie osoby z tego tematu dodaje na czarnolisto i mam nadzieję nigdy was nie spotkać
  • Odpowiedz
wielokrotnie wspominałeś o rzeczach takich jak : negocjacje stawek z klientami, negocjacje wynagrodzenia pracowników, możliwość założenia firmy przez twojego pracownika.


@Kiszka_94: Bo tym się właśnie zajmuję. Widzisz jak małe masz pojęcie o biznesie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mave:

Macierewiczowi to byś mogła co najwyżej buty lizać, więc szanuj go i nie opieraj opinii o nim bo mama i tata na niego przeklinają jak go pokazują w TV.


Pomyłeczka, niuniek. Działalność Macierewicza obserwuję od 1992 r, jak zaczął rozwalać UOP. Powinien siedzieć od bardzo, bardzo dawna - a już na pewno od czasu rozwalenia polskiego wywiadu i kontrwywiadu wojskowego. Drugiego człowieka tak szkodliwego dla obronności kraju nie ma
  • Odpowiedz
@Kiszka_94: no to sie niestety nie dogadamy, bo ja jestem kompletnym przeciwieństwem - liberalny w kwestiach gospodarki i bardzo liberalny w kwestiach obyczajowych.

Wyznaje zasady, ktore sprawily, ze Kaligornia jest tak wspanialym, bogatym i pelnym innowacji technologicznych miejscem.

A twoje poglady to nam zapewnia co najwyzej druga bialorus.
  • Odpowiedz
@Andreth: nie masz pojęcia o obronności kraju, a Macierewicz jest jedną z niewielu postaci na polskiej scenie politycznej, które mogą jakąkolwiek zdolność do obrony nam przywrócić.

@frogfoot: Kalifornia tak wygląda tylko i wyłącznie dzięki nagłym odkryciom technologicznym i kapitałowi, nie ma to nic wspólnego z liberalnością gospodarczą czy obyczajami - to po prostu tam było najwięcej najbystrzejszych ludzi

dziękuję wszystkim lewackim lemingom za współpracę, mój mikroblog będzie piękniejszy
  • Odpowiedz
@Kiszka_94: bystrzy ludzie ciagna tam, gdzie panuje wszelkiej masci liberalizm, zarówno gospodarczy, jak i kulturowy.

W prawackim zamordystycznym katolistanie nie ma klimatu do tworzenia i odkrywania czegokolwiek.
  • Odpowiedz