Wpis z mikrobloga

przejmowanie się ich wskaźnikami jest bezcelowe.


@Kiszka_94: hehe, uwielbiam jak PiSowi bolszewicy próbują zaklinać rzeczywistość. Olejmy jakieś tam żydowskie wskaźniki, oni sami się w tym pogubili, więc olejmy te ratingi. Poland Strong. W sumie to typowo PiSowskie klapki na oczach, jak coś jest nie po naszej myśli należy na to napluć i zignorować to to samo zniknie.
@kiszczak: widzisz, ja jestem socjalistą. dla mnie cholernie ważne jest ile Ty płacisz ludziom. dla mnie najważniejsze jest, żebyś płacił ludziom tyle, żeby godnie żyli. i gówno mnie obchodzi czy Twój klient może zaoszczędzić czy Ty możesz wypracować większy zysk, jest wiele sposobów żeby pracownikowi zaoferować atrakcyjne warunki pracy niezależne od tej ustawy - choćby % zysków firmy... ale tu już pewnie pałka mięknie i kieszeń boli, nie?

@GilbertEatingGrape: wskaźników
@Kiszka_94: Jezu, ile Ty masz lat? Przecież to ile zarabiają pracownicy jest ściśle powiązane z tym ile płaci klient. Podam Ci przykład: dostaje od klienta x za godzinę pracy. Pracownik dostaje y czyli x minus koszta. Jeśli koszta wzrosną a klient nie dopłaci różnicy to straci pracownik. Bo albo będzie mniej zarabiał, albo firma w ogóle się zamknie, bo nie będzie rentowna i nie będzie miał pracy.
Cała dyskusja z Tobą
@Kiszka_94: Dla inwestorów na świecie liczą się tylko 3 ratingi, a w 2 z nich spadliśmy z grupy A do B. Może Ciebie te żydowskie ratingi nie obchodzą, ale reszta świata kieruje się nimi przy inwestycjach. I sorry, ale te ratingi prawidłowo zostały przycięte, nie przez politykę innych państw, ale przez politykę PIS.
Jeśli te ratingi są tworzone głównie dla inwestorów zagranicznych, to co ma powiedzieć zagraniczny bank, czy właściciel supermarketów
@Kiszka_94: No to ja ci wymienię co mnie dotknęło:

- skoczyły mi koszty bankowe
- jako że zaczynam starać się o dziecko i nie wiem jak to pójdzie #!$%@? jestem cofnięciem refundacji in vitro na rzecz wspierania patologii najbardziej patogennym programem jakim można było wymyślić czyli 500+
- #!$%@?ą mnie cyrki jakie robią z Energą bo mam trochę ich akcji i przegapiłem odpowiedni moment na ich sprzedaż i teraz pewnie będę
@sekito20: był też taki jeden, który mówił, że robimy laskę amerykanom. Później, okazało się, że wręcz odwrotnie - łaskę amerykanom robimy, że w NATO jesteśmy.
@sekito20: Proponuję nowy tag #typowywitold . Ostatnie też Waszczykowski jebnął pięknym tekstem w TVN 24 odnośnie przyjazdu do Polski w kwietniu szefa i wiceszefa Rady Europy w związku z Trybunałem Konstytucyjnym:

Będę pytał, po co drążycie, skoro przyjęliśmy Komisję Wenecką

Jaka sebixowa logika w stylu "jebłem to jebłem, na #!$%@? drążyć?" :D. Tylko że tutaj "przyjęliśmy to przyjęliśmy, co z tego że ich osraliśmy, na #!$%@? drążyć?"
@Kiszka_94: A wiesz, że oprócz czubka Twojego nosa jest jeszcze świat? Jest kondycja państwa, kultura prawna i stabilność prawna - to wszystko lezy w ruinie po trzech miesiącach. Są #!$%@? stadniny, ustawa o ziemi rolnej, deficyt już będzie w #!$%@? wysoki w 2017 i nie podniosą kwoty wolnej ani nie obniżą VATu bo budżet by jebnał. To, że JESCZE nic nie czujesz nie znaczy, że nie masz się czego bać, tylko