Wpis z mikrobloga

WIĘKSZOŚĆ NIE JEST ZA REFUNDACJĄ IN-VITRO, PRZEŁKNIJ TO


@Kiszka_94: Demokracja to ustrój, gdzie większość szanuje mniejszość.

podam przykład rodziny z 10-ciorgiem dzieci, której jedyne czego brakuje do dopięcia budżetu to 2000 złotych. W państwie PO odbierze się im kilkoro dzieci, podzieli rodzinę. W państwie PiS dostaną 4,5 tysiąca, dzieci pojadą na kolonię czy pójdą na kurs angielskiego


@Kiszka_94: Sprowadźmy sytuację do absurdu, tak będzie spoko. W państwie PO nie zabierze
  • Odpowiedz
@Kiszka_94: 1. Co z tego, że miał zarzuty? Wyrok był? Udowodniono coś? To jest niewinny i czysty jak łza. To po pierwsze. Po drugie - nawet Saudowie chcieli zatrudnić tego "skompromitowanego" menedżera. No ale dobra zmiana wie lepiej, co jest dobre dla koni. I dali kogoś, kto nigdy nie miał styczności z biznesem.

2. XDDDD JA BYŁEM WE LWOWIE I WIDZIAŁEM NA WŁASNE OCZY XDD. Co żeś widział? 20 Ukraińców, ktorzy
  • Odpowiedz
@komitet_figli: Póki jest jakaś szansa na wyrwanie takiego człowieka z tego typu światopoglądu to myślę, że jest jak najbardziej sens strzępić ryja. Nie da się zmienić poglądów nie mając styczności z innymi, więc dajmy mu szansę. :)

@Kiszka_94: Napisałeś, że jesteś socjalistą i w zasadzie z tego co tutaj twierdzisz to według Ciebie biednym należą się pieniądze bogatych. Wychwalasz do tego PiS i lubisz kolorowe "przykłady". Dam Ci taki hipotetyczny
  • Odpowiedz
@Kiszka_94:

podam przykład rodziny z 10-ciorgiem dzieci, której jedyne czego brakuje do dopięcia budżetu to 2000 złotych. W państwie PO odbierze się im kilkoro dzieci, podzieli rodzinę. W państwie PiS dostaną 4,5 tysiąca, dzieci pojadą na kolonię czy pójdą na kurs angielskiego - czy takich przypadków nie ma? może warto poświęcić urażoną dumę biednego lekarza i zainwestować w tych, którzy mają mniej? Ja jako osoba urodzona dość dobrze, jestem w stanie
  • Odpowiedz
no więc nie wołam, bo zbyt wiele osób na raz ze mną rozmawia.

jeżeli firmę ochroniarską nazywacie wyspecjalizowaną, to wam współczuję. jedyne co wnosi właściciel to koncesja - wniosek prosty - przejmie takich pracowników większa firma, bez ponoszenia kosztów dodatkowej koncesji. polecam poczytać o monopolu, bo bardzo przeinaczono to słowo. przejęcie przez większą firmę może być opłacalne dla klienta, jeśli tylko ta firma nie ma złych zamiarów (np. nie bazuje na obcym
  • Odpowiedz
@YouCanCallMeBillieGates: nie masz pojęcia o zabezpieczeniu i ochronie pomieszczeń. w sklepie nie będzie ochroniarza, czy tam gdzie ustawa precyzuje, że ma być? ochroniarze np. na jw najczęściej mają broń, poświadczenia bezpieczeństwa, umieją obsługiwać specyficzną centralę alarmową używaną w WP. a taki kiszczak nie ma nic
  • Odpowiedz
na jw najczęściej mają broń, poświadczenia bezpieczeństwa, umieją obsługiwać specyficzną centralę alarmową używaną


@Kiszka_94: Znam takiego co ochrania elektrownie siekierki, ma broń, śpi w pracy, zarabia 6 zł za godzinę a podmuch wiatru by go zmiótł
Jeżeli ktoś nie ma pojęcia to ty colego
  • Odpowiedz
@YouCanCallMeBillieGates: skoro wiesz najlepiej, to nie ma o czym rozmawiać. wbrew pozorom ochroniarz z pewnymi uprawnieniami może zarabiać nie 12zł a kilkadziesiąt. tylko to już jest coś na co w Polsce nie każdy ma pieniądze. nie wnikam w to jaką ochronę ma elektrownia siekierki, ani w to jak przełożeni egzekwują realizację zadań służbowych od twojego kolegi cumpelo.
  • Odpowiedz
@enzojabol: kolego, złotówka już dawno się umocniła i z tego co widzę, ciągle się umacnia. żyjesz starym newsem i idziesz w zaparte z kiepską kondycją złotówki. Jak złotówka będzie jeszcze mocniejsza niż poziomy z grudnia to będzie to oznaczało, że polityka pis jest dobra? ochłoń
  • Odpowiedz
@fifek90: on nawet nie wie, że można importować nie płacąc w dolarach czy euro. nie raz banki dopuszczały się już spekulacji, a obniżanie ratingu Polski jest niczym innym jak nieudaną spekulacją
  • Odpowiedz
@maxprojekt:

dupa was piecze lewaczki że przestajemy lizać dupke innym w też Rosji?

Opowiadał mi wujek jak był kiedyś na Kubie, jeszcze za czasów gdy Castro był w dobrej formie. W pokoju hotelowym pracowała pewna Kubanka, która to wychwalała rewolucję, że w końcu Kuba wstała z kolan, że nie jest już sługą USA i że wkrótce także ludziom się poprawi, jak tylko rewolucja się dokończy. A po wszystkim szła do łóżka
  • Odpowiedz
@chanelzeg: gratuluję. pojedź do Indii i żyj za dolara dziennie, możesz mieć nastoletnie prostytutki za kilka dolarów. ale czego to dowodzi? bo chyba tylko niezbilansowanej siły pieniądza. i tak, Polska wstaje z kolan. nie jest już sprzedawana za stanowiska w UE czy zwykły pieniądz.
  • Odpowiedz