Wpis z mikrobloga

jest to cytat z Radosława Sikorskiego, ośmieszenie swojego poprzednika


@Kiszka_94: Co skrajną niestosowność tego tylko powiększa. Wiemy że Waszczykowski adresował to do twardego elektoratu PiS, który jakże skłądnie i elokwentnie się tu już wypowiedział (typowe: fiksacja analna, niemożność poprawnego napisania nawet jednego zdania złożonego). Tyle że Sikorski mówił to prywatnie przy posiłku, nie publicznie. A zresztą wśród normalnych ludzi działalność polityczna (o dyplomatycznej już nie mówiąc!) nie polega na wiecznym atakowaniu
  • Odpowiedz
@Andreth: droga cumpelo, te prywatne posiłki za państwowe pieniądze to wszyscy znają, nie ma co tego tematu roztrząsać. Przykrym jest dla mnie, jako osoby głosującej na PiS, że nie jesteście w stanie nawet spróbować pozwolić im czegoś zmienić. nie znalazłem jeszcze żadnej, powtórzę ŻADNEJ rzeczy, która negatywnie odbiłaby się na moim życiu, a została wprowadzona przez tą partię. nie widzę najmniejszego powodu dla stosowania politycznej poprawności w kontaktach z mediami we
  • Odpowiedz
jest to cytat z Radosława Sikorskiego, ośmieszenie swojego poprzednika


@Kiszka_94: już widzę wszystkie zagraniczne gazety to wyłapią XD.

W świat pójdzie informacja, że MSZ Polski jest rasistą a potem MSZ będzie tłumaczył przez tydzień, że w sumie o coś innego mu chodziło i to złe zagraniczne gazety nie znają szczegółowych wypowiedzi ujawnionych w aferze taśmowej.

Oczywiście te tłumaczenia to trafią do 20% tych, którzy przeczytali o newsa o rasizmie MSZ
  • Odpowiedz
@Kiszka_94: A na mnie pewne rzeczy się odbijają. Przez ciągłe zapowiedzi stawki 12 zł/rbh mam uwiązane ręce przy negocjach stawek z klientami. Każdy miesiąc zwłoki to nawet kilka tysięcy strat dla firmy. Czy zatem mogę krytykować PiS i jestem godzien rozmowy?
  • Odpowiedz
@Kiszka_94:

Dzięki za potwierdzenie mojej tezy o poziomie umysłowym twardego elektoratu PiS. Do nieumiejętności pisania po polsku dochodzi nieumiejetność czytania w kontekście, ograniczone słownictwo i brak zdolności odniesienia się do argumentów.

Wiem, że nie bardzo rozumiesz, co piszę, ale spróbuję prostymi słowami:

nie jesteście w stanie nawet spróbować pozwolić im czegoś zmienić


PiS ma ponad 50% w Sejmie, wiekszość bezwględną w Senacie i własnego prezydenta. Luksusowe warunki do rządzenia, jakich od
  • Odpowiedz
@kiszczak: w jakim sposób masz uwiązane ręce, bo nie rozumiem? płacisz poniżej 12 zł/rbh i nie chcą pracować? to chyba jest Twój problem, że ludzie już się nie dają traktować jak niewolnicy, nie?
  • Odpowiedz
@Andreth: powiem Ci tak, mało mnie obchodzi co mówią media zagraniczne o Polsce. ja towarów luksusowych z zachodu nie potrzebuję, nie korzystam z tego. rozumiem, że duża część ludzi bardzo przejmuje się swoją opinią - ale ja nie z tych. PiS ma ponad 50% w sejmie od kilku miesięcy. w tym czasie zmieniają ludzi w spółkach państwowych (co jest krytykowane), wprowadzają pierwsze ustawy(co jest krytykowane). przecież gdyby wszystko rzucili na raz
  • Odpowiedz
@Kiszka_94: Bezpośrednio może nie odczuwasz, ale pośrednio każdy Polak odczuwa. Obniżenie ratingu naszego kraju spowodowało zwiększenie kosztów obsługi naszego długu, co automatycznie oznacza, że albo będzie mniej na inwestycje albo będą większe podatki. PIS wybrał to drugie i banki już ciągną od Polaków aby zapłacić podatek bankowy. Super polityka prorodzinna ma zwiększyć dzietność, gdy wiadome jest, że to problem "społeczeństwa na dorobku" stanowi główny problem. Młodzi odwlekają decyzje o dziecku, do
  • Odpowiedz
@lukaszw_: obniżenie ratingu naszego kraju przez jedną z wielu agencji ratingowych na świecie jest znanym czynnikiem nacisku. kraje ościenne chcą po prostu wywrzeć presję. Polska w tej chwili jest mniej więcej czymś takim jak Francja podczas rewolucji francuskiej. ościenne państwa prowadzą inną politykę i nie mogą pozwolić wyjść kolejnemu krajowi ze strefy danej polityki, bo to dla nich oznacza największe straty. nie ma co martwić się obsługą długu w momencie, kiedy
  • Odpowiedz