Wpis z mikrobloga

@agablazej: Funkcja "Follow me home" to rodzaj oświetlenia asekuracyjnego. Umożliwia ona włączenie, a następnie automatyczne wyłączenie po 30 sekundach od opuszczenia samochodu świateł mijania i cofania. Jest to bardzo przydatne podczas wysiadania z auta w zupełnej ciemności. Wówczas światła "odprowadzają nas do domu" i same się wyłączają.
Włączysz je jak zgasisz silnik i wyciagniesz kluczyk to pociągnij dźwignie jakbyś długie chciał odpalić.
@gingers99: u mnie działa follow me tylko, bez
  • Odpowiedz
@murgal: Otwieram i zamykam okna z pilota w 159 z 07'
@Storczycki: Follow me home jest praktycznie w każdym aucie (pociągnięcie manetką do siebie) w 159 nie ma "welcome/greetings lights które by się zapalały po odblokowaniu zablokowaniu auta(Mito, giullieta mają), trochę szkoda, dołożyłbym sobie to jakimś modułem ale nie ma nigdzie info o tym do 159.
  • Odpowiedz
@gingers99: Dawno to wrzucałeś? Wiem, że ktoś na alfaholikach robił te moduły (tak samo jak z miękkimi kierunkami do 156), ale pisałem do niego na PW i mówił, że już tego nie robi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiesz czy gdzieś jeszcze można to dostać?
  • Odpowiedz
@robakus07: Tak, że jak lekko podniesiesz dźwignię kierunków to kierunek miga 2 lub 3 razy i przestaje.
@login_zajety_sic: Na forum alfaholików był człowiek, który robił moduły miękkich kierunków i follow me home do 156. Dostawało się pudełeczko, wpinało się kilka kabli gdzieś przy komputerze czy tam module komfortu i wszystko działało. Świetne rozwiązanie, chciałem to dołożyć do swojej poprzedniej 156, ale własnie już wtedy tego nie sprzedawał, a nigdzie indziej
  • Odpowiedz