Wpis z mikrobloga

@Czipsu: zleciłem zrobienie tego znajomemu elektronikowi według schematu z forum , mam to zrobione na zwykłej płytce uniwersalnej ale mówił ze ma możliwość wytrawienia takiej płytki i zlozeniu w jakiejś obudowie
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: Na tym filmiku też imo jest przekombinowane. Ale chciałbym coś takiego, że po otwarciu samochodu z pilota zaświecają się światła od wewnętrznego do zewnętrznego (akcja z 0:13-;0:16). To mi sie bardzo podoba. Reszta to raczej niepotrzebne bajery.
  • Odpowiedz
@Czipsu:
30 zł części
20 zł złożenie
Obudowę miałem z jakiejś starej centralki alarmu, podłączenie to max godzinka, szybkozlaczkami do spiecia jest 7 kabli ale już w 147 trzeba ciągnąć dodatkowe kable do halogenow
@login_zajety_sic: schematy sa na forum alfacholikow
  • Odpowiedz
@gingers99: To jak możesz to zagadaj do niego, bo byłbym chętny na to :D
Aaa i schematy od 156 do 159 nie podejdą, zupełnie inaczej poprowadzona i zrobiona elektryka.
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: tutaj przy użyciu translatora już co nieco idzie się dowiedzieć z tego co widzę to bardzo podobny do tego ze 156 i też oparty o czujnik światła
http://www.alfaclub.ro/forum/viewtopic.php?f=12&t=6580&start=25

@Czipsu: są schematy z elerna do 156 z zaznaczonymi przewodami więc teraz tylko ktoś musi mieć chęci i znaleźć odpowiedniki w 159 bo sam moduł bierze sygnał z centralnego zamka, włącza się dopiero wtedy gdy siłownik zamka faktycznie wykona
  • Odpowiedz
@gingers99: Jakbym miał 159 to chętnie bym kombinował :P
A do 156 na szczęście wszystko jest już przetestowane, wystarczy kupić i podpiąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz