Wpis z mikrobloga

#narkotykiniezawszespoko #alkoholizm
siema mirki. W przyszłym tygodniu już będę bezdomny. Jestem obecnie na emigracji i w ciągu ostatniego miesiąca mocno wkręciłem się w alkohol i narkotyki. Przemyślcie zanim otworzycie kolejne piwo, skręcicie blanta. Ja nie wiem kiedy straciłem nad tym kontrolę, jakoś płynnie przeszedłem z ogarnięcia do debilizmu. Teraz jestem trzeźwy od kilku dni, bo kasa się skończyła, zaraz idę szukać pracy. Nie zmieni to jednak faktu, że spędzę kilka tygodni na ulicy zanim zarobię na wynajęcie czegoś. Jeszcze trochę tu pobędę dopóki mam opłacony pokój. Chciałem się komuś do tego przyznać, może ktoś wyciągnie lekcje, a i mi lepiej.
Życzę Wam ogarnięcia, którego mi zabrakło.
  • 40
  • Odpowiedz
Dzięki wszystkim za słowa otuchy. Trochę mnie to przeraża. Gdzie ja będę trzymał rzeczy, gdzie się wykąpać, gdzie dostać jedzenie? Wstydu się nażrę. Kolejny polaczek-imigrant, co lubi pochlać i żebra o pomoc.
@Prez: w takim że powinienem być mądrzejszy :-) mój rocznik zaczyna się na 8

Idę bić się o normalność. Pisać już tu nie będę, bo to nie jest dla plusów.
  • Odpowiedz
@Hugo98: mycie masz na silkach. pierwsze wejscie za darmo, zarcie masz po 23 na zapleczu waitrose, iceland, tesko rozwala opakowania (miej duzy worek jako rekaw, mozna sie zdziwic) na trzymanie rzczy znajdz opuszczony budynek, zeskłotuj go tylko pamietaj ze juz to nie jest taka wesola zabawa jak kilka lat temu i mozesz miec problem, ie rob syfu i buzia na klodke. jak bedizes zmial szczescia bedzie jeszcze kilka funtow pradu.
  • Odpowiedz
Jeszcze trochę tu pobędę dopóki mam opłacony pokój. Chciałem się komuś do tego przyznać


@Hugo98: jeśli jesteś alkoholiiem to czeka Cie droga przez mękę. Mimo wszystko pozdrawiam i trzymaj się
  • Odpowiedz
@Hugo98: znajdz na fejsie grupy w stylu Polacy w [Miejscowosc] i napisz, ze Ci sie powinela noga, a jesli naprawde wiesz, ze alkohol i dragi to przeszlosc to pomin ten fakt. Popros o pomoc, podpowiedź co zrobic. Znajdzie sie na pewno wiele dobrych osob, ktore Ci pomoga. Akurat w takich sytuacjach Polacy potrafią pokazac swoja najlepsza strone. Powodzenia cumplu!
  • Odpowiedz
@Hugo98: powodzenia i trzymam kciuki - sam chyba tez mam z tym problem ale jeszcze nie tak powazny, w ostatnich dniach zmienilem nastawienie, priorytety i znalazlem cele ktore beda mnie motywowac zeby nie isc spac codziennie spalony albo przynajmniej nawalony "na dobry sen". W zyciu nie da sie przegrac - jak jestes na dnie to mozesz sie tylko odbic.
  • Odpowiedz