Wpis z mikrobloga

Zielonka wita się z wami o/

Widziałam, że znalezisko z "wytrwałą" konsultantką spotkało się z dużym zainteresowaniem i zastanawiam się, czy nie zrobić AMA dot. pracy konsultanta (sama przepracowałam ok. 2,5 lat w tymże zawodzie) w dwóch dużych firmach, gdzie m.in. musiałam sprzedawać internet, telewizję oraz telefon.

Czy bylibyście na to chętni? ʕʔ

#ama
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arbuz77 w teorii ma doradzić. U mnie kontakt z tzw. LBOKami polegał na sprawdzeniu parametrów technicznych i ew. umówieniu serwisu, więc nie miałam takiego bliskiego kontaktu z nimi.

@tobiasty jak klient mi tak powiedział, to ja odpuszczałam, bo po co tracić czas klienta oraz mój (no chyba, że mówił, że po 2-3 miesiącach wraca i żeby do niego oddzwonić). Znajomi jednak starali się takiego klienta namówić na nowe usługi ("wróci
  • Odpowiedz
@Kyunikolada: masz jakieś doświadczenia/obserwacje/ciekawostki to po prostu zrób wpis o tym i elo; po co ama? ;/

to jest tak pospolita praca, że 1) temat na ama się nie nadaje 2) jesteś jakąś zielonką i 99,9% ma wywalone w Twoje doświadczenia z callcenter xD,

narazie piszesz jakieś farmazony to się na żadne ama nie nadaje xD z czym do ludzi xD

  • Odpowiedz
@Kyunikolada: ama z pracy na telefonie przez 2,5 roku xDDDDD
Mam nadzieję że sprzedawałaś uran Czeczenom. Ja, na ten przykład, od 25 lat żyje na tej ziemi a od 2 dni nie srałem #ama
  • Odpowiedz