Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co jest najgorsze ? Być człowiekiem inteligentnym, mieć wiedzę w różnych dziedzinach, chęć poznawania świata. Mało kto dziś to docenia. Z wiekiem coraz bardziej uświadamiam sobie że jest to przekleństwo bo cena za bycie inteligentnym jest wysoka. Odrzucenie społeczne, brak głupich odpałów , brak tematów z ludźmi którzy żyją imprezami,wspomnieniami. Czasami aż przykro kiedyś jesteś w towarzystwie i nie możesz się pochwalić niczym. Co z tego że masz wiedzę skoro nie ma się nią z kim dzielić.

Dałbym sobie wyciąć połowę mózgu i być taki jak inni. Niby orły latają wysoko a barany biegają w stadach ale to ciężkie brzemię. O różowych nawet nie wspominam bo inteligenty, umięśniony odrzutek nie jest atrakcyjny. Życie jest nie sprawiedliwe

#przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 29
Anon: ale #!$%@?, osoba inteligentna może dostosować się do mniej inteligentnego środowiska i świetnie się bawić, na szczęście to nie działa w drugą strone - udawać głupszego / prostszego jest łatwiej i to już twój problem ze nie jesteś flexible

To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących:

do rozmowy na poziomie czasami ciężko znaleźć
Np u mnie w klasie (technikum)
jest to 30 osób ale do pogadania "na poziomie" to może jest 5 kolesi i max3 dziewczyny w porywach do 4 (co jest ciekawe ale nie na temat)
Reszta nadal jest na poziomie gimbazy i szczyt zabawy dla nich do na#ebac się w piątek tak żeby obudzić się w sobotę po zgonie ( ͡° ͜ʖ ͡°
Some1: A tam #!$%@?. Ja może nie nazwę się wybitnie inteligentnym, ale chcę poznawać świat i mam rozległą wiedzę z wielu dziedzin, bo interesuje mnie wiele rzeczy. Ale odpały? proszę bardzo, czasem się zdarzy bo po co się kontrolować 24/7 i udawać kogoś, kim nie jestem? Przesadzasz, zacznij po prostu bardziej doceniać to, co masz i co się dzieje to w końcu zobaczysz, że zaczniesz się bardziej cieszyć z pierdół ;)