Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie nowo konto w csgo i powiem wam że jest bardzo niski poziom na niskich rangach.Mam kałacha z laurami i gram na silverach 3 i bez problemu nabijam te 30 fragów i 7 mvp.Myślę że na goldach będzie tak samo.Raszuje ich cały czas a ci nawet nie wiedza skąd do nich strzelam xD.Teraz zagram z R8 i pewnie jeszcze łatwiej będzie takze nauczcie sie grac na tych goldach i silverach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo
  • 53
@Qwik3: Tak czytam co piszesz i Ty się serio czujesz motzno pomocny tym graczom. Od jednego meczu, w ktorym jakiś niedowartościowany smerfik da im niezłe lanie to można się jedynie zniechęcić, a nie jeden pewnie i sięga po cheaty, kiedy takich wspanialomyslnych mentorów sadystow spotka pod rząd. Proponuje zagrać na supreme/GE, poczujesz się trochę jak własne ofiary to może się zreflektujesz.
@Qwik3: Serio, przyszedłeś nam uświadomić że na Silverze są osoby które grają słabo jakby nikt nie wiedział?

Wczoraj spotkałem jakiegoś nastoletniego speca, który twierdził że poziom na gold4 wiele się różni od SIlvera, bo był smurfem właśnie z GOLDA IV. Niedługo to będą smurfy z Silvera 5 na Silverze 2 itp.
@CaH2PO42: @Qwik3:
Jak dla mnie wszyscy poniżej dmg (no może jakieś wyjątkowe mge) to jedna rodzinka. Od dmg zaczyna się używanie mózgu. Później to już różnica skilla/zgrania/teamu. I nie #!$%@? mi tu o jakiś smerfach z golda 4 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Qwik3: Wyobraź sobie taką sytuację, ktoś wraca z pracy zmęczony, myśli sobie: zagram sobie dla rozrywki w cs. Włącza i trafia na Ciebie, dostaje sromotny #!$%@?. Jak myślisz jak się poczuje?
@epll: Kalach, co umie grac i katauje silvery hahahaha
Przeciez jakbys trafil na kogos kto potrafi grac, bylbys pierwszy do placzu i wyzywania od cheaterow dzieciaku ^_^
Przeciez czasami patrzac na LEMy/Supremy/Globale zastanaiwa sie czlowiek gdzie to ma mozg :D
@maccabra: DMG ma raka rowniez. ;) Po prostu trzeba trafic na ogarniete osoby, na kazdej randze masz troli i porzadnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To drugie rzadziej sie zdarza niestety (,)
@Qwik3: Cała społeczność cs to rak którego szczytową forme dają polacy a zaraz po nich ruscy, poza tym na kalachszkach sa tacy sami idioci jak ci na niższych rangach. Tyle w temacie.
@epll: No to fajnie,gratuluje skilla.
@stresS: Pewnie tacy sami boostowani jak twoi koledzy którzych boostujesz.Potem będą płakać ze nic zabić nie potrafią.Narzekacie na smerfy a sami boostujecie silverów którzy nawet broni kupić nie potrafią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@phantome: ahahahah ale robisz beke z logiki.Nie moja wina ze idiota jeden z drugim kupią sobie hacksy bo sie spłaczą ze grać nie potrafią.Sam trafiałem na smurfy
@stresS: Nie trudno zabijać jak się jest boostowanym.Płaczesz ze są smerfy a sam nie robisz lepiej.Później taki silverek gra na goldzie 2 i psuje innym grę xD
@ottar121: Właśnie płaczesz jak tak piszesz.
Zagrałem sobie teraz meczyka na dust 2 to gdybyście widzieli jak zaczęli płakać jak ich karałem z deagla xD