Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie nowo konto w csgo i powiem wam że jest bardzo niski poziom na niskich rangach.Mam kałacha z laurami i gram na silverach 3 i bez problemu nabijam te 30 fragów i 7 mvp.Myślę że na goldach będzie tak samo.Raszuje ich cały czas a ci nawet nie wiedza skąd do nich strzelam xD.Teraz zagram z R8 i pewnie jeszcze łatwiej będzie takze nauczcie sie grac na tych goldach i silverach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo
  • 53
@BenkartGorszegoBoga: Na mojej randze raz się wygrywa a raz się przegrywa czyli tak jak wszyscy.Wydałem 30 zł na cdkey to sobie mogę grac jak chce.Regulamin tego nie zabrania.Naucz się grac to smerfy nie będą ci dokuczać i sam zaczniesz smefowac
@Qwik3:

Naucz się grac to smerfy nie będą ci dokuczać i sam zaczniesz smefowac


Jak się nauczysz grać to wtedy będziesz smerfować albo ze znajomymi ucząc ich gry i i tak mając staty gdzieś po środku albo grać 4fun z randomami ze statami takimi samymi jak reszta zespołu. A tak to jest to tylko i wyłącznie bicie botów i poprawianie swojego ego XD

@Qwik3:

Naucz się grac to smerfy nie będą ci dokuczać

A może Ci ludzie mają taką rangę bo nie umieją grać i chcą się nauczyć, ale jakiś mireczek bóg CS-a z MG2 ich bije i co mają zrobić? ( ͡º ͜ʖ͡º) Sam mam smerfa w Twojej randze i jakoś nie wchodzę tam na solo się dowartościować jak przegram na mainie, tylko jak chcę pograć ze znajomymi
@rdkN: hahaah co za różnica że ze znajomymi grasz xD?Przegrana ze mną da im napęd do rozwijania swoich umiejętności.
@epll: Umiem grać.Ja nie mam zamiaru dawać się zabijać żeby mieć staty po środku xD fuck logic xDD
@Qwik3: grałem przed chwilą z kumplami rangi od dmg do silver4, wygraliśmy 16-5, przeciwnicy same ak w laurach, poziom tragedia, goście będąc w zwarciu nie potrafili trafić, mimo mojego refleksu szachisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)