Wpis z mikrobloga

Kogo popieracie w wielkim sporze kulturystów-celebrytów?
#silownia #mikrokoksy

Kogo popieracie w wielkim sporze kulturystów-celebrytów?

  • Jaglaka. 2.9% (9)
  • Patryka194582958239452. 15.2% (47)
  • Tego kolo ze stanów co mówi w chuj powoli ze śmiesznym akcentem. 11.3% (35)
  • Nikogo bo potrafię mieć własne zdanie i mam wyjebane w ten spór bo skończyłem gimnazjum. 70.6% (219)

Oddanych głosów: 310

  • 12
@diversion876: Nie jestem specem od kulturystyki, ale wydawało mi się, że już od lat jeżeli ktoś chce coś w niej osiągnąć to musi się szprycować. Mr Olympia to raczej same "betoniary" ;) Patryk daję radę i szacun za np. ilość podciągnięć na drążku, ale za to brak szacunu za "martwy ciąg", no i on chyba nigdzie nie chce startować, więc jest trochę "poza tematem" ;)
@diversion876: jednego i drugich po trochę. Pathyk "demaskuje" oczywiste oczywistości, a inni robią w #!$%@? młodzianów i wszystkich innych nie w temacie, sprzedając jakieś gówno suple które gówno dają sugerując że to im zawdzięczają wygląd. Szanuję takich typów jak Paweł z dsm, Ben, czy Michał od szybkiej bomby, Dylan Gemeli rysiek pianino. Choć ostatnio coś knują z SARMami, podejrzanie wychwalając ich działanie, imho zaczynają robić to samo co inni sprzedając odżywki,
jeżeli ktoś chce coś w niej osiągnąć to musi się szprycować.


@Terra_felix: lol, to juz arnold sie sprzycowal jak jeszcze nikt nie wiedzial co to jest mr olympia XD tajemnica poliszynela