Wpis z mikrobloga

#citroen #citroenc5 #motoryzacja #samochody
Mam problemik - postanowiłem dzisiaj zmienić koła na letnie. Podniosłem auto do pozycji serwisowej, wymieniłem tylne koła, stwierdziłem, że nie mam czasu na wymianę przodu i zrobię to po świętach. Spakowałem podnośnik, dokręciłem koła, opuściłem samochód i... przód opadł, a d--a wisi w pozycji serwisowej. Odpiąłem i podłączyłem znowu tylny czujnik położenia zawieszenia, przejechałem się ze 100 metrów, dalej wisi w górze. Jakieś pomysły?
rolfik_r1 - #citroen #citroenc5 #motoryzacja #samochody
Mam problemik - postanowiłem...

źródło: comment_w3BNF9mx7c5LWjFhONx83KJ0nVSqbfJ6.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rolfik_r1: prawdopodobnie zaciął Ci się tylny korektor.
potraktuj go jakimś WD tylko uważaj, żeby Ciebie nie zgniotło jak będziesz siedział pod samochodem i nagle zacznie wszystko działać.
  • Odpowiedz
@aliosza: podłożę sobie coś pod progi ewentualnie, chociaż na zamkniętym aucie i zgaszonym silniku nie powinien nic chyba robić. Ruszałem nim, ale nic się nie działo wcześniej
  • Odpowiedz
@rolfik_r1: nie chce Cie martwic, ale to auto nalezy podnosic cale do wymiany kol, tak jak zrobiles grozi awaria zawiasu. Moj ojciec mial to samo w swoim C5 (tym nowszym), skonczylo sie wizyta w serwisie i po awanturze, ze nie ma tego w instrukcji oraz nikt nie powiedzial zrobili za free.
  • Odpowiedz