Wpis z mikrobloga

Pracuje sobie w kasynie, mam do 6 zmianę, koło 4 przychodzi 3 ludzi o południowej urodzie #pdk Wraz z nimi oczywiscie Polka ( ͡° ͜ʖ ͡°) chłopaki wyjeżdżają z grubej rury na ruletce, ich specjalność to niejasne obstawienia, darcie ryja i kłótnie miedzy sobą. Po pieczątce na ręce widzę ze wrócili z Prozaka, podpici lekko. Ich kłótnie przechodzą na kłótnie z personelem - reaguje kierownik, który ogranicza ich grę. Dziewczyna chyba zazenowana tym co sie dzieje wychodzi niezauważona przez akbarów. Kończę zmiane, wychodzę. Przed kasynem jeden z ciemnych prowadzi rozmowę telefoniczna z, jak moge sie tylko domyślić, dziewczyna która wyszła. "Co ty do mnie powiedzialas #!$%@? #!$%@?? Szmato #!$%@??" - dało sie uslyszec łamanym polskim. Na mój widok ucichł trochę. Jak tu nie kochać uchodźców?

#uchodzcy
#krakow
i trochę #logikarozowychpaskow za ta laske, ze w ogóle buja sie w takim towarzystwie.
  • 23
ile sie zarabia w kasynie jako krupier?


@jathek: Mało, na ogól najniższa krajowa + napiwki, w zależności od kasyna np. w Warszawie w Hiltonie każdy ma punkty i w zależności ile ich masz taką część miesięcznej puli dostajesz, z kolei np. w Mariocie i Rzeszowie to co dostaniesz jest Twoje (minus podatki). Nasz kolega to chyba pracuje tam od tygodnia, że go takie zachowania dziwią i musi się nimi podzielić. Poza