Wpis z mikrobloga

@cyberyna: Coś w tym jest, kiedy jeździłem armaturą(virago 535) od mojego ojca, sporo właśnie dziewczyn się oglądało. Na ścigaczu jak śmigam to trochę jakby mniej, ale też może dla tego że szybciej jeździe, i nie mam czasu patrzeć czy mnie obserwują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale oczywiście to tylko luźne obserwacja, przecież nie kupuję określonego motocykla tylko po to by się komuś przypodobać.
@Wasky: jak gustujesz w milfach to tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) motogen kiedyś robił badanie i sporty z nakedami zdecydowanie lepiej wsrod mlodych dziewczyn wypadaja, może znajde wpis
@Stitch: Właśnie powiem ci że młodsze się oglądały co mnie trochę zdziwiło. Ale pewnie masz rację, po prostu mi nie zależy na rwaniu na motocykle i tego się trzymam.

Nawet na fejsie nie mam zdjęc z motocyklem, tylko mój kumpel na swoim profilu, jak siedzi na moim moto. :)
@Wasky: mnie tam i tak wiekszosc znajomych plci podobno piekniejszej nie interesowala, ogólnie zeby dziewczyna zwrocila moja uwage to naprawdę swieto narodowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) a odkad mam swoja różową tym bardziej klade lache na to co jakas sobie pomysli :D wiec to czy ktoras sie podjara na fotkę na fejsikow mam gdzies heh