Wpis z mikrobloga

Kluczem do osiągania dobrego efektu jest zazwyczaj prostota. Toteż kiedy zwróciła się do mnie ekipa Bows-N-Ties.com z propozycją wystylizowania ich zielonego regimentala w ramach konkursu "Who Wore It Best", bez wahania postawiłen na elegancką klasykę w wydaniu preppy. Bo czyż jest coś bardziej amerykańskiego w tym względzie, niż granatowy blezer, neutralna koszula ocbd i spięty jej wyłogami krawat w charakterystyczne ukośne pasy? Całość, choć może wydawać się nader bezpieczna, jest przede wszystkim spójna - tak kolorystycznie jak i stylistycznie :)
Jeśli podoba się Wam to zestawienie i chcielibyście wesprzeć mnie w zmaganiach z zagranicznymi blogerami, to wystarczy, że wejdziecie w poniższy link:

https://www.bows-n-ties.com/mens-fashion-tips/who-wore-it-best-round-four/

I przy pomocy jednego kliknięcia oddacie na mnie swój głos w ankiecie przy końcu artykułu. Wśród głosujących, którzy udostępnią ten konkurs na swoich kanałach social media, rozlosowanych zostanie pięć przedstawionych na zdjęciu krawatów.

Pozwolę sobie zawołać moich męskomodowych druhów, którzy nie raz wspierali moje mirkowe poczynania: @robodeka88 @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Michael_Whitey @Sarpens @Xune @kAdi @sidhellfire @Espo @MaciejLU @CygaroZwasem @fuser @celahim @owocliczi @Mit_o_chondriach @TadeuszSynZygmunta @bedebordo @kocham_jeze @thewickerman88

Jak zwykle serdecznie dziękuję za wszelkie wsparcie (szczególnie cumplowi @DooWo za podrzucenie tematu juz wczoraj w nocy)! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #klasycznaelegancja #wykopefekt
UszatyBloger - Kluczem do osiągania dobrego efektu jest zazwyczaj prostota. Toteż kie...

źródło: comment_tpCgKJKGHAXe41HnGxLeNubGpCfGqr6P.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz