Wpis z mikrobloga

Dziś miałem sytuację z Białorusinką i jestem w szoku. Nocował u mnie ostatnio z kumpel z Mińska, zostawił jakieś ciuchy i miałem przekazać je jego koleżance, która wraca na święta do domu. Umówiłem się z nią żeby jej to przekazać gdzieś na mieście i nie dość że była ładna, to jak potem do niej zadzwoniłem spytać się czy nie chciałaby wyjść na jakąś kawę i się poznać, to powiedziała że to "bardzo miłe z mojej strony" podziękowała mi (sic) i jesteśmy umówieni jak wróci. Dawno nie uświadczyłem tyle życzliwości od nowo poznanej dziewczyny.

Druga sytuacja, poznałem taką Czeszkę dość dawno temu i nie dość że śmiesznie mówiła i była super sympatyczna to nie trzeba było jej długo namawiać żeby nasza znajomość przeszła do kolejnego etapu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie będę tu nawet wspominał o Węgierkach, Portugalkach czy Indonezyjkach (pozdro bule @feuer )

A z Polkami? Zagadasz do jakiejś na ulicy czy to w klubie to spojrzy się na Ciebie jakbyś chciał ją okraść, a potem jak już się z jakąś umówisz to się okazuje że chodzi na KOD.

#rozowepaski co jest nie tak? Jesteś miły wykazujesz zainteresowanie i nie jesteś nawet przegrywem ani stuleją, a te traktują cię z góry oczekując że masz być: przystojny, bogaty, z pasjami, mieć samochód i mieszkanie, do tego bądź wysportowany i miej dla niej mnóstwo czasu xD mimo że same urodą ,osobowością jakoś szału nie robią do tego mają +10 do wagi.

#podrywajzwykopem
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Astroc: pewnie czeszki tak samo reagują na swoich u siebie, białorusinki też czy węgierki jak podrywają, a jak podbije obcokrajowiec to kisiel w gaciach
  • Odpowiedz
@Astroc: ja także chętniej wyszłabym gdzieś z Czechem niż z Polakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z czystej ciekawości, by sprawdzić, czy w innych krajach też są takie patusy jak tu.

  • Odpowiedz
@Astroc: Widać, taki twój target. Znam wiele Białorusinek urodzonych i wychowanych w Polsce, niczym sie od nas nie różnią. Może te przyjezdne są początkowo mniej pewne siebie. A te chodzące na KOD są zbyt mądre dla ciebie.
  • Odpowiedz