Wpis z mikrobloga

@WlosyNaMydle: jeśli nie ma takiej potrzeby to po co zmieniać? Mówie raczej o znajomych, bo często to słysze i zazwyczaj na pytanie czy da się coś zrobić odpowiadam:

  • Odpowiedz
@kw401: Ze 126 ramu? No chyba nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja w pracy mam 2 rdzeniowca z 8gb ramu i jak czasem pracuje na 500 stronicowym wordzie to dostaje zadyszki.
  • Odpowiedz
@WlosyNaMydle: BlackWingCat's KDW API Wrapper + nieoficjalne aktualizację i można pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gaily: Warto pamiętać, że Office 2000 nie ma takich samych wymagań jak np. Office 2016. Podejrzewam, że do typowych zadań w urzędzie starsza wersja będzie wystarczająca.
  • Odpowiedz
@riss: Pracuje w IT w instytucji zajmującej się bezpieczeństwem wewnętrznym państwa (nie będę podawał nazwy bo się źle kojarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i dlatego wydaje mi się że w takim miejscu nie powinno być takiego sprzętu...
  • Odpowiedz
O kufa to do czego służył ten antyk ?


@gaily: Pozyjesz troche to zobaczysz ze w wielu miejscach (i to naprawde powaznych) chodza jeszcze komputery na Windows 3.1, DOS czy sprzety na 3.5 calowe dyskietki. Do niedawna jeszcze pracowaly Odry.

Najlepiej widac to w przemysle. Czasami masz postawiona jakas mocno indywidualna instalacje do ktorej ktos 20 lat temu napisal oprogramowanie i dopoki dziala to nikt jej przez nastepne 30 lat nie
  • Odpowiedz
@Taco_Polaco:
" w linii pakujacej czy mieszaniu gowna z ciastem nie nastapila jakas radykalna rewolucja uzasadniajaca zmiany."

Przemysł piekarniczo- gowniany tak bardzo zaniedbany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Pozyjesz troche to zobaczysz ze w wielu miejscach (i to naprawde powaznych) chodza jeszcze komputery na Windows 3.1, DOS czy sprzety na 3.5 calowe dyskietki. Do niedawna jeszcze pracowaly Odry.


@Taco_Polaco: Ja tam żyje już trochę i to wiem. Chciałem po prostu wiedzieć gdzie OPa komputer pracuje.
  • Odpowiedz