Wpis z mikrobloga

  • 176
Yanosik to bardzo fajna aplikacja, z którą jeżdżę na codzień. Dlatego mam gorącą prośbę do wszystkich użytkowników! Weźcie się #!$%@? ogarnijcie! Ja rozumiem, że każdy chce mieć wkład w społeczność, ale oznaczanie wykopów na trawniku albo #!$%@? remontu klatki schodowej jako "roboty drogowe" to lekkie nadużycie... Jadę przez miasto i przedzieram się przez jakieś oderwane od rzeczywistości ostrzeżenia ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem, że można wyłączyć poszczególne powiadomienia, ale nie na tym rzecz polega, bo fajnie jest wiedzieć o prawdziwych utrudnieniach na drodze.

#yanosik #polskiedrogi #motoryzacja #gorzkiezale
  • 23
@S-Type: przez te punkty vitay za zgłoszenia wzrosła ilość przejechanych kotów zgłoszonych jako wypadek.
@bigger: ściągnij i się przejedź. Praktycznie każda suszarka jest zgłoszona zanim się zdążą rozstawić ze sprzętem, więc żadnego yanosika nie złapią. Nawet u mnie na wsi (ruch znikomy) straż gminna rozkładała fotoradar to też nie zdążyli go ustawić a zgłoszenie już wisiało, a ja potwierdziłem. potestuj
@cebula85: co zrobić... Ktos sie czasem musi poswiecic dla ogółu. Pewnie w przyszlosci pomyslą o oddawaniu kasy tym co zglosili pierwsi ale dostali mandat, bo juz mają jakis anulujmandat czy odwolajmandat peel
@S-Type, @Yanosikpl: mnie bardzo irytują zgłoszenia stacjonarnych fotoradarów jako kontrola drogowa (albo w ekestremalnych przypadkach jako cokolwiek co jest pod ręką).
Wkurza jak dojeżdżam do fotoradaru, a tam "kontrola prędkości ", yanosikowy komunikat "fotoradar, ograniczenie 70km/h", "zagrożenie", "przemarsz wojsk tatarskich"... i weź to prawidłowe potwierdź