Wpis z mikrobloga

WIELKI POWRÓT

1. Natalie Dormer (Margaery Tyrell) jest zapaloną szermierką i była kiedyś członkinią Londyńskiej Akademii Szermierki.

2. Dinklage jest wegetarianinem, każde mięso, które zjada w serialu, nie jest prawdziwe. Jest również zapalonym obrońcą praw zwierząt.

3. Po kręceniu scen zjadania końskiego serca przez Daenerys, odtwórczyni roli - Emilia Clarke, która lepiła się od sztucznej krwi, utknęła z tego powodu na... desce klozetowej.

4. Aktorce grającej Melisandre - Carice Van Houten proponowano przesłuchanie do roli Cersei, jednak musiała ona odmówić przez swoje poprzednie zobowiązania.

5. Diana Rigg (Olenna Tyrell) grała kiedyś w filmie o przygodach Jamesa Bonda, była tam jego dziewczyną.

6. Xaro Xhohan Daxos oraz Areo Hotah są w książkach biali.

7. Sean Bean (Eddard) zginął 25 razy w swoich filmach.

8. Syn księżnej Diany, książę Harry, jest wielkim fanem serialu, zaproponowano mu nawet krótką rolę w 6 sezonie.

9. Aktor grający Brana, potwierdził, że jego postać pojawi się w 6 sezonie i będzie miała interesujące wizje.

10. Po pierwszym odcinku serialu, George R.R. Martin wysłał do Jacka Glessona (Joffrey) wiadomość o treści 'Gratulacje, wszyscy Cię nienawidzą'.

Wołam wszystkich z poprzednich spamlist, mam nadzieję, że wybaczycie mi moją nieobecność, postaram się nadrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@gdziemojeciastka: @vxrd: @masowe-duraczenie: @alma_: @Comboman: @IroL: @KaTtrrA: @hubsson: @8Dawid88: @FishuSG: @panpe: @mala_kropka: @Sidey: @masowe-duraczenie: @Sentox: @xWaleq: @algarve_: @Comboman: @xza: @technosobliwosc: @lisek517: @queerlord: @GreenCasein: @deny06: @xyz23: @misisk: @radziol: @JAmajki: @emkape: @adibeat: @Kampala: @NerQa: @waluss: @NomenNescio: @ColdMary6100: @kasin: @Tomasz_Bickowy: @Marcinox: @Sentox: @Viserion: @FizylieRR: @sebastiann: @Polonus: @bigi_: @typowyrandom: @van_der_mrowa: @Seul: @Kernel_poza_kontrolo: @sulejman: @nomadicgoogler: @Krocan: @Poortland: @Postronny: @Blue_Monday: @jrs2: @klaudiabc: @Limonkova: @puyol_619: @SnikerS89: @zwaldemar

#ciekawostki #graotron #got #gameofthrones #asoiaf
#ciekawostkigot <- Obserwuj, żeby być na bieżąco!
  • 8