Wpis z mikrobloga

Mireczki jest promo na Redmi 3 w kolorze Fashion Gold. Była już o tym mowa chyba, ale pamiętajcie o GivingAssistant i 12% zwrocie na GearBest, stąd końcowo może to wyjść 119.50 USD. 10 dolarów taniej niż za tydzień ma zaoferować Goldway. Zostało chyba 37 sztuk w tej cenie. Trochę obserwowałem ostatnimi dniami ten temat, bo miałem zamawiać gdzie indziej i cena regularna na GearBest to 148 USD, więc po regularnej cenie kupując wychodzi około 131 USD ze zwrotem, więc wciąż taniej niż po regularnej z Aliexpressu. Myślę, że za 460 złotych niezła oferta i postanowiłem przypomnieć.

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_298116.html

Cena promocyjna: 139.99 USD
Cena z rabatem PayPal 3%: 135.79 USD
Złożenie zamówienia z GivingAssistant (12% zwrotu na GB): -16.29 USD
Cena końcowa: 119.50 USD

#gearbest #aliexpress #banggood #telefony #promocje
Pobierz MaTTiQ - Mireczki jest promo na Redmi 3 w kolorze Fashion Gold. Była już o tym mowa c...
źródło: comment_OM8ehcmZqkYDglbdf1c03wFEDoTZF9J2.jpg
  • 40
@ziobro2 miałeś, że wydajesz werdykt? Ja mam długi staż w androidach + jeden iphone przez krótki czas i stwierdzam, że kupno telefonu w Polsce mija się z celem gdyż jest to po prostu drogie. Nie chodzi mi o to, że mnie nie stać na dobre czy coś bo miałem Z1 kupioną w dniu premiery ale nie działała zbyt długo płynnie. Kupując xiaomi bądź meizu oppo czy też inną markę masz lepszy stosunek
@burningio: No nie bardzo bo musisz mieć tę kwotę, którą widzisz na screenie. Płacąc w złotówkach jeszcze dochodzi niezbyt korzystne przewalutowanie PayPal, ale to swoją drogą. W każdym razie musisz mieć kwotę pełną, użyć givingassistant, a zwrot dostaniesz tam, który będzie możliwy do wypłaty stamtąd. Tak działa cashback.
@burningio: Ja płaciłem właśnie kartą podpiętą pod PayPal. Bezpieczniej niż podawać nim dane do karty. Więc na luzie wybierasz w formularzu przy dostawie Pay with credit card via PayPal i możesz dodać kartę do PayPal, po czym dokonać płatności.
@kendi: Ta zniżka sama się załącza, ja nawet o niej nie wiedziałem. Ważne żebyś wybrał PayPal. Ja wybierałem płatność kartą przez PayPal.